Kadınlar 1. Lig

TAKIM O G M B A Y AV P %10 T.P
1 EGO SPOR KULÜBÜ 4 4 0 0 145 78 67 8 0 8
2 POLATLI BELEDİYESPOR 4 3 1 0 145 93 52 6 0 6
3 ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 3 3 0 0 102 59 43 6 0 6
4 TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ 4 3 1 0 122 89 33 6 0 6
5 ADASOKAĞI SK 4 3 1 0 130 108 22 6 0 6
6 MUDANYA BELEDİYESİ SK 3 2 1 0 90 89 1 4 0 4
7 OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK 3 1 2 0 83 82 1 2 0 2
8 ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ 2 1 1 0 50 62 -12 2 0 2
9 ANTALYA GAZİ GSK 2 0 1 1 63 70 -7 1 0 1
10 BOLU BELEDİYESİ SK 4 0 3 1 112 133 -21 1 0 1
11 ÇANKAYA EĞİTİM GSK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 2 0 2 0 28 77 -49 0 0 0
13 MALTEPE SPOR KULÜBÜ 3 0 3 0 42 107 -65 0 0 0
14 YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK 4 0 4 0 87 152 -65 0 0 0

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
03-10-2020
00:00
1. Hafta
  ANTALYA GAZİ GSK :   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
03-10-2020
00:00
1. Hafta
  MALTEPE SPOR KULÜBÜ :   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
03-10-2020
12:30
1. Hafta
  EGO SPOR KULÜBÜ 40 : 32   MUDANYA BELEDİYESİ SK
03-10-2020
13:00
1. Hafta
  ADASOKAĞI SK 30 : 25   BOLU BELEDİYESİ SK
03-10-2020
15:00
1. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR 42 : 22   YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
10-10-2020
12:30
2. Hafta
  EGO SPOR KULÜBÜ 35 : 22   BOLU BELEDİYESİ SK
10-10-2020
13:00
2. Hafta
  ADASOKAĞI SK 38 : 26   YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
10-10-2020
13:00
2. Hafta
  TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ 21 : 23   MUDANYA BELEDİYESİ SK
10-10-2020
13:00
2. Hafta
  OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK 20 : 31   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
10-10-2020
15:00
2. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR 39 : 16   MALTEPE SPOR KULÜBÜ
17-10-2020
12:00
3. Hafta
  MUDANYA BELEDİYESİ SK 35 : 28   ANTALYA GAZİ GSK
17-10-2020
13:00
3. Hafta
  MALTEPE SPOR KULÜBÜ 19 : 34   ADASOKAĞI SK
17-10-2020
13:00
3. Hafta
  BOLU BELEDİYESİ SK 30 : 33   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
17-10-2020
14:00
3. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK 17 : 36   EGO SPOR KULÜBÜ
17-10-2020
14:00
3. Hafta
  ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 27 : 26   POLATLI BELEDİYESPOR
17-10-2020
18:00
3. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 15 : 33   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
21-10-2020
13:00
1. Hafta
  TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ 32 : 14   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
24-10-2020
11:00
4. Hafta
  OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK 30 : 36   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
24-10-2020
12:30
4. Hafta
  EGO SPOR KULÜBÜ 34 : 7   MALTEPE SPOR KULÜBÜ
24-10-2020
13:00
4. Hafta
  ADASOKAĞI SK 28 : 38   POLATLI BELEDİYESPOR
24-10-2020
13:00
4. Hafta
  TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ 36 : 22   YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
24-10-2020
14:00
4. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 13 : 44   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
24-10-2020
15:00
4. Hafta
  ANTALYA GAZİ GSK 35 : 35   BOLU BELEDİYESİ SK
31-10-2020
12:00
5. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK :   ANTALYA GAZİ GSK
31-10-2020
13:00
5. Hafta
  MALTEPE SPOR KULÜBÜ :   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
31-10-2020
13:00
5. Hafta
  ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ :   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
31-10-2020
13:00
5. Hafta
  MUDANYA BELEDİYESİ SK :   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
31-10-2020
14:00
5. Hafta
  ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ :   ADASOKAĞI SK
31-10-2020
15:00
5. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR :   EGO SPOR KULÜBÜ
04-11-2020
14:00
2. Hafta
  ANTALYA GAZİ GSK :   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
07-11-2020
12:30
6. Hafta
  EGO SPOR KULÜBÜ :   ADASOKAĞI SK
07-11-2020
13:00
6. Hafta
  TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ :   POLATLI BELEDİYESPOR
07-11-2020
13:00
6. Hafta
  OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK :   BOLU BELEDİYESİ SK
07-11-2020
13:00
6. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK :   MUDANYA BELEDİYESİ SK
07-11-2020
13:00
6. Hafta
  ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ :   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
07-11-2020
15:00
6. Hafta
  ANTALYA GAZİ GSK :   MALTEPE SPOR KULÜBÜ
14-11-2020
12:00
7. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK :   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
14-11-2020
13:00
7. Hafta
  ADASOKAĞI SK :   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
14-11-2020
13:00
7. Hafta
  MUDANYA BELEDİYESİ SK :   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
14-11-2020
13:00
7. Hafta
  BOLU BELEDİYESİ SK :   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
14-11-2020
14:00
7. Hafta
  ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ :   EGO SPOR KULÜBÜ
14-11-2020
15:00
7. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR :   ANTALYA GAZİ GSK
21-11-2020
13:00
8. Hafta
  TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ :   EGO SPOR KULÜBÜ
21-11-2020
13:00
8. Hafta
  OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK :   MALTEPE SPOR KULÜBÜ
21-11-2020
13:00
8. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK :   YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
21-11-2020
13:00
8. Hafta
  ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ :   BOLU BELEDİYESİ SK
21-11-2020
13:00
8. Hafta
  MUDANYA BELEDİYESİ SK :   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
21-11-2020
15:00
8. Hafta
  ANTALYA GAZİ GSK :   ADASOKAĞI SK
28-11-2020
12:00
9. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK :   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
28-11-2020
13:00
9. Hafta
  EGO SPOR KULÜBÜ :   ANTALYA GAZİ GSK
28-11-2020
13:00
9. Hafta
  BOLU BELEDİYESİ SK :   MUDANYA BELEDİYESİ SK
28-11-2020
13:00
9. Hafta
  MALTEPE SPOR KULÜBÜ :   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
28-11-2020
14:00
9. Hafta
  ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ :   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
28-11-2020
15:00
9. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR :   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
12-12-2020
13:00
10. Hafta
  OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK :   ADASOKAĞI SK
12-12-2020
13:00
10. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK :   POLATLI BELEDİYESPOR
12-12-2020
13:00
10. Hafta
  ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ :   MALTEPE SPOR KULÜBÜ
12-12-2020
13:00
10. Hafta
  MUDANYA BELEDİYESİ SK :   YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
12-12-2020
13:00
10. Hafta
  BOLU BELEDİYESİ SK :   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
12-12-2020
15:00
10. Hafta
  ANTALYA GAZİ GSK :   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
19-12-2020
12:00
11. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK :   BOLU BELEDİYESİ SK
19-12-2020
13:00
11. Hafta
  MALTEPE SPOR KULÜBÜ :   MUDANYA BELEDİYESİ SK
19-12-2020
13:00
11. Hafta
  ADASOKAĞI SK :   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
19-12-2020
13:00
11. Hafta
  EGO SPOR KULÜBÜ :   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
19-12-2020
14:00
11. Hafta
  ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ :   ANTALYA GAZİ GSK
19-12-2020
15:00
11. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR :   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
26-12-2020
12:00
12. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK :   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
26-12-2020
13:00
12. Hafta
  OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK :   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
26-12-2020
13:00
12. Hafta
  ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ :   ADASOKAĞI SK
26-12-2020
13:00
12. Hafta
  MUDANYA BELEDİYESİ SK :   POLATLI BELEDİYESPOR
26-12-2020
13:00
12. Hafta
  BOLU BELEDİYESİ SK :   MALTEPE SPOR KULÜBÜ
26-12-2020
18:00
12. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK :   EGO SPOR KULÜBÜ
02-01-2021
13:00
13. Hafta
  MALTEPE SPOR KULÜBÜ :   YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
02-01-2021
13:00
13. Hafta
  ADASOKAĞI SK :   MUDANYA BELEDİYESİ SK
02-01-2021
13:00
13. Hafta
  EGO SPOR KULÜBÜ :   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
02-01-2021
13:00
13. Hafta
  TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ :   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
02-01-2021
15:00
13. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR :   BOLU BELEDİYESİ SK
02-01-2021
15:00
13. Hafta
  ANTALYA GAZİ GSK :   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
23-01-2021
12:00
14. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK :   POLATLI BELEDİYESPOR
23-01-2021
13:00
14. Hafta
  ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ :   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
23-01-2021
13:00
14. Hafta
  MUDANYA BELEDİYESİ SK :   EGO SPOR KULÜBÜ
23-01-2021
13:00
14. Hafta
  BOLU BELEDİYESİ SK :   ADASOKAĞI SK
23-01-2021
14:00
14. Hafta
  ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ :   MALTEPE SPOR KULÜBÜ
23-01-2021
18:00
14. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK :   ANTALYA GAZİ GSK

Gol Krallığı

Adı & Soyadı : ŞERİFE TUNÇ
Takımı : ADASOKAĞI SK
Mevkii : Orta Oyun Kurucu
Forma Nu. : 17
Attığı Gol : 43
Adı & Soyadı : SEVİL AY
Takımı : TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 77
Attığı Gol : 37
Adı & Soyadı : EBRU ÖZTÜRK
Takımı : POLATLI BELEDİYESPOR
Mevkii : Sağ Oyun Kurucu
Forma Nu. : 8
Attığı Gol : 34
Adı & Soyadı : SUDE ÇİFTÇİ
Takımı : MUDANYA BELEDİYESİ SK
Mevkii : Sol Kanat
Forma Nu. : 6
Attığı Gol : 28
Adı & Soyadı : BUSE NUR ORHAN
Takımı : BOLU BELEDİYESİ SK
Mevkii : Orta Oyun Kurucu
Forma Nu. : 5
Attığı Gol : 28