Kadınlar 1. Lig

TAKIM O G M B A Y AV P %10 T.P
1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 15 12 1 2 510 387 123 26 0 26
2 MARDİN 1947 SAĞLIK SK 14 11 1 2 430 321 109 24 0 24
3 AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK 16 9 5 2 455 412 43 20 0 20
4 POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ 15 9 4 2 436 405 31 20 0 20
5 ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 14 9 4 1 394 383 11 19 0 19
6 SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ 14 6 7 1 444 417 27 13 0 13
7 ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 15 6 8 1 402 380 22 13 0 13
8 TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK 13 3 9 1 384 420 -36 7 0 7
9 ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 16 2 14 0 409 551 -142 4 0 4
10 ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK 14 0 14 0 344 532 -188 -2 0 -2

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
28-09-2019
13:00
1. Hafta
  TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK 31 : 29   AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK
28-09-2019
13:00
1. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 27 : 20   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
28-09-2019
13:00
1. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ 26 : 21   ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
28-09-2019
15:00
1. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK 21 : 31   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
28-09-2019
15:00
1. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ 23 : 31   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
05-10-2019
13:00
2. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK 30 : 24   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
05-10-2019
15:00
2. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 31 : 25   POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
05-10-2019
15:00
2. Hafta
  ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 24 : 22   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK
05-10-2019
17:30
2. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 24 : 32   SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
12-10-2019
13:00
3. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ 23 : 25   AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK
12-10-2019
13:00
3. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK 30 : 33   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
12-10-2019
15:00
3. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK 31 : 32   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
12-10-2019
15:00
3. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ 30 : 25   ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
19-10-2019
13:00
4. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK 43 : 25   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK
19-10-2019
13:00
4. Hafta
  TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK 25 : 31   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
19-10-2019
14:00
4. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 27 : 32   POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
19-10-2019
15:00
4. Hafta
  ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 24 : 25   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
24-10-2019
15:00
5. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ 27 : 30   AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK
26-10-2019
13:00
5. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ 38 : 36   TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
26-10-2019
14:00
5. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 36 : 26   ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
27-10-2019
15:15
5. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK 35 : 16   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
02-11-2019
13:00
6. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK 24 : 24   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
02-11-2019
13:00
6. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 30 : 29   SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
02-11-2019
17:30
6. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 26 : 36   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
03-11-2019
13:00
6. Hafta
  TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK 39 : 36   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK
09-11-2019
14:00
7. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 34 : 25   AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK
09-11-2019
15:00
7. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK 30 : 38   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
09-11-2019
15:00
7. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ 27 : 24   TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
09-11-2019
15:00
7. Hafta
  ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 28 : 21   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
16-11-2019
13:00
8. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK 22 : 19   ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
16-11-2019
13:00
8. Hafta
  TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK 30 : 35   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
16-11-2019
13:00
8. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 26 : 29   POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
16-11-2019
13:00
8. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ 54 : 35   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK
30-11-2019
13:00
9. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK 30 : 21   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
30-11-2019
15:00
9. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ 29 : 19   SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
30-11-2019
15:00
9. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 32 : 31   TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
30-11-2019
17:30
9. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 25 : 33   AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK
07-12-2019
13:00
10. Hafta
  TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK 25 : 36   ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
07-12-2019
13:00
10. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 26 : 39   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
07-12-2019
13:00
10. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ 32 : 33   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
07-12-2019
15:00
10. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK 29 : 36   POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
21-12-2019
13:00
11. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK 33 : 09   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK
21-12-2019
15:00
11. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 36 : 35   SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
21-12-2019
15:00
11. Hafta
  ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 24 : 25   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
21-12-2019
17:30
11. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 35 : 38   TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
18-01-2020
14:00
12. Hafta
  ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 28 : 27   SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
18-01-2020
15:00
12. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 52 : 21   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK
18-01-2020
17:00
12. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 26 : 27   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
19-01-2020
13:00
12. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK 31 : 23   TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
19-01-2020
13:00
12. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK 25 : 20   POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
26-01-2020
14:00
13. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ 38 : 25   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
02-02-2020
15:00
13. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ 28 : 27   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
02-02-2020
15:00
13. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK 19 : 40   ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
08-02-2020
15:00
14. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 28 : 28   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
09-02-2020
13:00
14. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK 42 : 32   SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
09-02-2020
15:00
14. Hafta
  ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 26 : 27   POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
09-02-2020
17:30
14. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 39 : 27   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK
16-02-2020
13:00
15. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK 31 : 23   ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
16-02-2020
15:00
15. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ 43 : 25   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
16-02-2020
15:00
15. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK 15 : 32   AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK
23-02-2020
13:00
16. Hafta
  TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK 24 : 30   SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
23-02-2020
13:00
16. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK 29 : 29   POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
23-02-2020
15:00
16. Hafta
  ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 20 : 20   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
23-02-2020
17:30
16. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 18 : 37   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
27-02-2020
13:00
15. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 29 : 27   TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
29-02-2020
15:00
17. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 49 : 26   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
01-03-2020
13:00
17. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK 33 : 20   AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK
01-03-2020
13:00
17. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ 29 : 29   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
01-03-2020
15:00
17. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK :   TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
08-03-2020
13:00
13. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 22 : 21   AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK
15-03-2020
13:00
18. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 39 : 24   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK
15-03-2020
13:00
18. Hafta
  TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK 31 : 31   POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
15-03-2020
13:00
18. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK 19 : 26   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
15-03-2020
17:30
18. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 24 : 38   ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
22-03-2020
15:00
19. Hafta
  ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ :   AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK
22-03-2020
15:00
19. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ :   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
22-03-2020
15:00
19. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK :   SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
22-03-2020
15:15
19. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK :   TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
29-03-2020
13:00
20. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ :   POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
29-03-2020
13:00
20. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK :   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
29-03-2020
13:00
20. Hafta
  TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK :   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
29-03-2020
13:00
20. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK :   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
25-04-2020
15:00
21. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK :   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
26-04-2020
13:00
21. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK :   SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
26-04-2020
15:00
21. Hafta
  ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ :   TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
26-04-2020
15:00
21. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ :   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK
03-05-2020
13:00
22. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ :   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
03-05-2020
13:00
22. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK :   ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
03-05-2020
13:00
22. Hafta
  TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK :   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
03-05-2020
15:00
22. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK :   MARDİN 1947 SAĞLIK SK

Gol Krallığı

Adı & Soyadı : BAHAR ÖZ
Takımı : SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
Mevkii : Orta Oyun Kurucu
Forma Nu. : 58
Attığı Gol : 109
Adı & Soyadı : MELEK YAZICI
Takımı : POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 34
Attığı Gol : 107
Adı & Soyadı : FATMA AKGÜN
Takımı : MARDİN 1947 SAĞLIK SK
Mevkii : Pivot
Forma Nu. : 17
Attığı Gol : 102
Adı & Soyadı : ZEYNEPNUR ULUKOZ
Takımı : ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
Mevkii : Sağ Oyun Kurucu
Forma Nu. : 67
Attığı Gol : 94
Adı & Soyadı : CEREN SUBAŞI
Takımı : TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
Mevkii : Sol Kanat
Forma Nu. : 17
Attığı Gol : 90