Kadınlar 1. Lig

TAKIM O G M B A Y AV P %10 T.P
1 GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 20 19 1 0 718 519 199 38 1.4 39.4
2 MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ 20 19 1 0 658 312 346 38 0.6 38.6
3 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK 20 14 6 0 696 572 124 26 1.6 27.6
4 SIVAS BELEDIYESPOR 20 13 7 0 664 571 93 26 1.2 27.2
5 MARDİN 1947 SAĞLIK S.K 20 12 6 2 617 524 93 26 0.2 26.2
6 KASTAMONU GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ 20 9 9 2 546 519 27 18 1.6 19.6
7 ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 20 8 11 1 533 603 -70 17 0.4 17.4
8 ÇANKAYA EĞİTİM GSK 20 7 12 1 530 627 -97 9 0.8 9.8
9 ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK. 20 2 17 1 527 785 -258 5 2 7
10 BANDIRMASPOR 20 3 16 1 464 712 -248 5 0 5
11 BOLU BELEDİYESPOR 20 0 20 0 493 748 -255 0 1.2 1.2
12 BAY 0 0 0 0 0 999 -999 0 0 0

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
15-09-2018
00:00
1. Hafta
  BOLU BELEDİYESPOR :   BAY
15-09-2018
13:00
1. Hafta
  MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ 39 : 23   SIVAS BELEDIYESPOR
15-09-2018
13:00
1. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 24 : 23   KASTAMONU GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ
15-09-2018
15:00
1. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GSK 32 : 27   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK.
15-09-2018
15:00
1. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK S.K 27 : 32   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK
15-09-2018
15:00
1. Hafta
  BANDIRMASPOR 25 : 40   GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
22-09-2018
00:00
2. Hafta
  BAY :   GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
22-09-2018
13:00
2. Hafta
  SIVAS BELEDIYESPOR 29 : 27   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
22-09-2018
14:00
2. Hafta
  KASTAMONU GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ 25 : 25   MARDİN 1947 SAĞLIK S.K
22-09-2018
15:00
2. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK 43 : 23   BANDIRMASPOR
22-09-2018
15:00
2. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK. 8 : 53   MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ
22-09-2018
15:00
2. Hafta
  BOLU BELEDİYESPOR 23 : 30   ÇANKAYA EĞİTİM GSK
29-09-2018
13:00
3. Hafta
  MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ 46 : 13   BOLU BELEDİYESPOR
29-09-2018
13:00
3. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 31 : 30   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK.
29-09-2018
14:00
3. Hafta
  BANDIRMASPOR 25 : 30   KASTAMONU GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ
29-09-2018
15:00
3. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GSK :   BAY
29-09-2018
15:00
3. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK S.K 36 : 29   SIVAS BELEDIYESPOR
29-09-2018
16:00
3. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 37 : 26   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK
06-10-2018
00:00
4. Hafta
  BAY :   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK
06-10-2018
13:00
4. Hafta
  SIVAS BELEDIYESPOR 41 : 19   BANDIRMASPOR
06-10-2018
15:00
4. Hafta
  BOLU BELEDİYESPOR 24 : 35   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
06-10-2018
15:00
4. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GSK 23 : 35   MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ
06-10-2018
18:00
4. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK. 26 : 44   MARDİN 1947 SAĞLIK S.K
13-10-2018
13:00
5. Hafta
  MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ :   BAY
13-10-2018
13:00
5. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 30 : 28   ÇANKAYA EĞİTİM GSK
13-10-2018
13:00
5. Hafta
  BANDIRMASPOR 30 : 28   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK.
13-10-2018
15:00
5. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK S.K 42 : 24   BOLU BELEDİYESPOR
13-10-2018
16:00
5. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 32 : 30   SIVAS BELEDIYESPOR
20-10-2018
13:00
6. Hafta
  SIVAS BELEDIYESPOR 35 : 33   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK
20-10-2018
13:00
6. Hafta
  MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ 29 : 18   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
20-10-2018
15:00
6. Hafta
  BOLU BELEDİYESPOR 29 : 35   BANDIRMASPOR
20-10-2018
15:00
6. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GSK 26 : 29   MARDİN 1947 SAĞLIK S.K
20-10-2018
18:00
6. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK. 32 : 42   GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
24-10-2018
13:00
4. Hafta
  KASTAMONU GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ 25 : 32   GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
27-10-2018
14:00
7. Hafta
  KASTAMONU GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ 31 : 32   SIVAS BELEDIYESPOR
27-10-2018
15:00
7. Hafta
  BANDIRMASPOR 30 : 33   ÇANKAYA EĞİTİM GSK
27-10-2018
15:00
7. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK 45 : 26   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK.
27-10-2018
16:00
7. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK S.K 18 : 28   MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ
27-10-2018
16:00
7. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 39 : 22   BOLU BELEDİYESPOR
01-11-2018
18:00
5. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK 27 : 26   KASTAMONU GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ
03-11-2018
13:00
8. Hafta
  MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ 39 : 18   BANDIRMASPOR
03-11-2018
13:00
8. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 28 : 34   MARDİN 1947 SAĞLIK S.K
03-11-2018
15:00
8. Hafta
  BOLU BELEDİYESPOR 31 : 43   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK
03-11-2018
15:00
8. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GSK 27 : 42   GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
03-11-2018
18:00
8. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK. 25 : 40   KASTAMONU GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ
10-11-2018
13:00
9. Hafta
  BANDIRMASPOR 22 : 33   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
10-11-2018
13:00
9. Hafta
  SIVAS BELEDIYESPOR 45 : 18   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK.
10-11-2018
14:00
9. Hafta
  KASTAMONU GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ 38 : 26   BOLU BELEDİYESPOR
10-11-2018
15:00
9. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK 38 : 23   ÇANKAYA EĞİTİM GSK
10-11-2018
16:00
9. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 23 : 22   MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ
24-11-2018
11:00
10. Hafta
  MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ 32 : 18   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK
24-11-2018
13:00
10. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 24 : 30   GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
24-11-2018
15:00
10. Hafta
  BOLU BELEDİYESPOR 27 : 48   SIVAS BELEDIYESPOR
24-11-2018
15:00
10. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GSK 25 : 23   KASTAMONU GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ
24-11-2018
15:00
10. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK S.K 41 : 21   BANDIRMASPOR
01-12-2018
13:00
11. Hafta
  SIVAS BELEDIYESPOR 36 : 24   ÇANKAYA EĞİTİM GSK
01-12-2018
14:00
11. Hafta
  KASTAMONU GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ 19 : 27   MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ
01-12-2018
15:00
11. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK 32 : 30   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
01-12-2018
16:00
11. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 32 : 28   MARDİN 1947 SAĞLIK S.K
01-12-2018
18:00
11. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK. 31 : 27   BOLU BELEDİYESPOR
30-12-2018
13:00
12. Hafta
  SIVAS BELEDIYESPOR 20 : 34   MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ
30-12-2018
14:00
12. Hafta
  KASTAMONU GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ 29 : 19   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
30-12-2018
15:00
12. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK 37 : 25   MARDİN 1947 SAĞLIK S.K
30-12-2018
16:00
12. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 54 : 30   BANDIRMASPOR
30-12-2018
18:00
12. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK. 31 : 36   ÇANKAYA EĞİTİM GSK
05-01-2019
15:00
13. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK S.K 22 : 22   KASTAMONU GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ
05-01-2019
17:00
13. Hafta
  MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ 46 : 17   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK.
06-01-2019
13:00
13. Hafta
  BANDIRMASPOR 27 : 42   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK
06-01-2019
13:00
13. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 24 : 35   SIVAS BELEDIYESPOR
06-01-2019
15:00
13. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GSK 29 : 26   BOLU BELEDİYESPOR
13-01-2019
13:00
14. Hafta
  SIVAS BELEDIYESPOR 24 : 26   MARDİN 1947 SAĞLIK S.K
13-01-2019
15:00
14. Hafta
  BOLU BELEDİYESPOR 9 : 40   MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ
13-01-2019
15:00
14. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK. 27 : 36   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
13-01-2019
15:00
14. Hafta
  KASTAMONU GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ 35 : 31   BANDIRMASPOR
13-01-2019
15:00
14. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK 27 : 28   GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
16-01-2019
00:00
15. Hafta
  MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ 10 : 0   ÇANKAYA EĞİTİM GSK
16-01-2019
16:00
15. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 36 : 26   KASTAMONU GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ
20-01-2019
11:00
15. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK S.K 40 : 31   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK.
23-01-2019
12:00
15. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 40 : 24   BOLU BELEDİYESPOR
26-01-2019
13:00
16. Hafta
  SIVAS BELEDIYESPOR 28 : 32   GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
27-01-2019
14:00
16. Hafta
  KASTAMONU GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ 31 : 36   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK
27-01-2019
15:00
16. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GSK 34 : 34   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
27-01-2019
15:00
16. Hafta
  BOLU BELEDİYESPOR 23 : 41   MARDİN 1947 SAĞLIK S.K
27-01-2019
18:00
16. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK. 28 : 28   BANDIRMASPOR
29-01-2019
13:00
15. Hafta
  BANDIRMASPOR 18 : 36   SIVAS BELEDIYESPOR
10-02-2019
13:00
17. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK S.K 34 : 24   ÇANKAYA EĞİTİM GSK
10-02-2019
13:00
17. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 17 : 37   MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ
10-02-2019
15:00
17. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK 34 : 35   SIVAS BELEDIYESPOR
10-02-2019
15:00
17. Hafta
  BANDIRMASPOR 30 : 27   BOLU BELEDİYESPOR
10-02-2019
16:00
17. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 57 : 30   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK.
17-02-2019
13:00
18. Hafta
  MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ 34 : 17   MARDİN 1947 SAĞLIK S.K
17-02-2019
13:00
18. Hafta
  SIVAS BELEDIYESPOR 24 : 25   KASTAMONU GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ
17-02-2019
15:00
18. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GSK 30 : 28   BANDIRMASPOR
17-02-2019
15:00
18. Hafta
  BOLU BELEDİYESPOR 27 : 42   GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
17-02-2019
18:00
18. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK. 27 : 43   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK
03-03-2019
13:00
19. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK S.K 21 : 19   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
03-03-2019
14:00
19. Hafta
  KASTAMONU GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ 39 : 22   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK.
03-03-2019
15:00
19. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK 43 : 23   BOLU BELEDİYESPOR
03-03-2019
15:00
19. Hafta
  BANDIRMASPOR 10 : 44   MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ
03-03-2019
16:00
19. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 41 : 24   ÇANKAYA EĞİTİM GSK
09-03-2019
19:00
20. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GSK 27 : 42   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK
10-03-2019
13:00
20. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 10 : 0   BANDIRMASPOR
10-03-2019
15:00
20. Hafta
  BOLU BELEDİYESPOR 28 : 30   KASTAMONU GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ
10-03-2019
15:30
20. Hafta
  MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ 20 : 19   GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
10-03-2019
18:00
20. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK. 30 : 41   SIVAS BELEDIYESPOR
24-03-2019
13:00
21. Hafta
  SIVAS BELEDIYESPOR 35 : 30   BOLU BELEDİYESPOR
24-03-2019
14:00
21. Hafta
  KASTAMONU GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ 29 : 23   ÇANKAYA EĞİTİM GSK
24-03-2019
15:00
21. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK 22 : 30   MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ
24-03-2019
15:00
21. Hafta
  BANDIRMASPOR 14 : 46   MARDİN 1947 SAĞLIK S.K
24-03-2019
16:00
21. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 35 : 25   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
27-03-2019
00:00
22. Hafta
  MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ 10 : 0   KASTAMONU GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ
28-03-2019
13:00
22. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 29 : 35   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK
29-03-2019
15:00
22. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK S.K 21 : 25   GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
30-03-2019
13:00
22. Hafta
  BOLU BELEDİYESPOR 30 : 33   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK.
30-03-2019
15:00
22. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GSK 32 : 38   SIVAS BELEDIYESPOR
31-05-2019
00:00
6. Hafta
  BAY :   KASTAMONU GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ
31-05-2019
00:00
8. Hafta
  BAY :   SIVAS BELEDIYESPOR
31-05-2019
00:00
9. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK S.K :   BAY
31-05-2019
00:00
10. Hafta
  BAY :   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK.
31-05-2019
00:00
12. Hafta
  BAY :   BOLU BELEDİYESPOR
31-05-2019
00:00
13. Hafta
  GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ :   BAY
31-05-2019
00:00
14. Hafta
  BAY :   ÇANKAYA EĞİTİM GSK
31-05-2019
00:00
15. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK :   BAY
31-05-2019
00:00
16. Hafta
  BAY :   MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ
31-05-2019
00:00
17. Hafta
  KASTAMONU GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ :   BAY
31-05-2019
00:00
18. Hafta
  BAY :   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
31-05-2019
00:00
19. Hafta
  SIVAS BELEDIYESPOR :   BAY
31-05-2019
00:00
20. Hafta
  BAY :   MARDİN 1947 SAĞLIK S.K
31-05-2019
00:00
21. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK. :   BAY
31-05-2019
00:00
22. Hafta
  BAY :   BANDIRMASPOR
31-05-2019
15:00
11. Hafta
  BANDIRMASPOR :   BAY

Gol Krallığı

Adı & Soyadı : MERVE ÖZKAŞIKCI
Takımı : SIVAS BELEDIYESPOR
Mevkii : Sağ Kanat
Forma Nu. : 18
Attığı Gol : 175
Adı & Soyadı : GÜLCAN TÜGEL
Takımı : ÇANKAYA EĞİTİM GSK
Mevkii : Sağ Oyun Kurucu
Forma Nu. : 10
Attığı Gol : 170
Adı & Soyadı : Neslihan GEZEROĞLU
Takımı : ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 8
Attığı Gol : 162
Adı & Soyadı : KÜBRA KATAR
Takımı : MARDİN 1947 SAĞLIK S.K
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 13
Attığı Gol : 147
Adı & Soyadı : BAHAR ÖZ
Takımı : SIVAS BELEDIYESPOR
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 8
Attığı Gol : 142