Erkekler Süper Lig

TAKIM O G M B A Y AV P %10 T.P
1 NİLÜFER BELEDİYESPOR 4 4 0 0 122 100 22 8 0 8
2 BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK 4 4 0 0 123 108 15 8 0 8
3 KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 5 3 1 1 150 140 10 7 0 7
4 SPOR TOTO SK 3 3 0 0 103 71 32 6 0 6
5 BEŞİKTAŞ AYGAZ 4 2 1 1 130 103 27 5 0 5
6 GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ 4 2 2 0 111 116 -5 4 0 4
7 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 3 1 1 1 99 83 16 3 0 3
8 ANTALYASPOR 5 1 3 1 148 149 -1 3 0 3
9 MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ 3 1 2 0 81 92 -11 2 0 2
10 GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ 5 1 4 0 135 160 -25 2 0 2
11 ÜMİTKÖY AND. İHL BAŞKENT AKD 3 0 3 0 79 108 -29 0 0 0
12 İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ 5 0 5 0 119 170 -51 0 0 0

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
00-00-0000
00:00
3. Hafta
  ÜMİTKÖY AND. İHL BAŞKENT AKD :   NİLÜFER BELEDİYESPOR
26-09-2020
15:00
1. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK 43 : 26   GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ
26-09-2020
15:00
1. Hafta
  ÜMİTKÖY AND. İHL BAŞKENT AKD 26 : 38   BEŞİKTAŞ AYGAZ
26-09-2020
15:00
1. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR 30 : 26   ANTALYASPOR
26-09-2020
16:00
1. Hafta
  BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK 33 : 24   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
26-09-2020
16:00
1. Hafta
  İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ 27 : 33   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
02-10-2020
17:00
2. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ 27 : 27   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
03-10-2020
12:00
2. Hafta
  ANTALYASPOR 31 : 33   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
03-10-2020
15:00
2. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR 27 : 21   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
03-10-2020
15:00
2. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 30 : 31   BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK
05-10-2020
18:00
2. Hafta
  GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ 28 : 25   İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ
10-10-2020
00:00
3. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK :   SPOR TOTO SK
10-10-2020
14:00
3. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ 27 : 30   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
10-10-2020
16:00
3. Hafta
  BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK 32 : 28   GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ
10-10-2020
16:00
3. Hafta
  İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ 23 : 39   BEŞİKTAŞ AYGAZ
10-10-2020
18:00
3. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ 32 : 28   ANTALYASPOR
16-10-2020
17:00
4. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ 26 : 27   BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK
17-10-2020
00:00
4. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ :   ÜMİTKÖY AND. İHL BAŞKENT AKD
17-10-2020
15:00
4. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR 30 : 29   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
17-10-2020
15:00
4. Hafta
  SPOR TOTO SK 35 : 20   İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ
17-10-2020
15:00
4. Hafta
  GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ 22 : 27   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
17-10-2020
17:00
4. Hafta
  ANTALYASPOR 24 : 24   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
21-10-2020
17:00
1. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ 28 : 37   SPOR TOTO SK
23-10-2020
17:00
5. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 33 : 31   GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ
24-10-2020
00:00
5. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK :   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
24-10-2020
00:00
5. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ :   BEŞİKTAŞ AYGAZ
24-10-2020
00:00
5. Hafta
  BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK :   SPOR TOTO SK
24-10-2020
15:00
5. Hafta
  İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ 24 : 35   NİLÜFER BELEDİYESPOR
24-10-2020
17:30
5. Hafta
  ÜMİTKÖY AND. İHL BAŞKENT AKD 30 : 39   ANTALYASPOR
27-10-2020
17:00
2. Hafta
  SPOR TOTO SK 31 : 23   ÜMİTKÖY AND. İHL BAŞKENT AKD
14-11-2020
15:00
6. Hafta
  ÜMİTKÖY AND. İHL BAŞKENT AKD :   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
14-11-2020
15:00
6. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR :   BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK
14-11-2020
15:00
6. Hafta
  SPOR TOTO SK :   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
14-11-2020
17:00
6. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ :   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
14-11-2020
17:00
6. Hafta
  ANTALYASPOR :   GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ
14-11-2020
17:30
6. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ :   İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ
28-11-2020
14:00
7. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR :   SPOR TOTO SK
28-11-2020
15:00
7. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK :   ANTALYASPOR
28-11-2020
16:00
7. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ :   NİLÜFER BELEDİYESPOR
28-11-2020
16:00
7. Hafta
  BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK :   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
28-11-2020
16:00
7. Hafta
  İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ :   ÜMİTKÖY AND. İHL BAŞKENT AKD
28-11-2020
18:00
7. Hafta
  GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ :   BEŞİKTAŞ AYGAZ
05-12-2020
15:00
8. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK :   İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ
05-12-2020
15:00
8. Hafta
  ÜMİTKÖY AND. İHL BAŞKENT AKD :   BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK
05-12-2020
15:00
8. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR :   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
05-12-2020
15:00
8. Hafta
  SPOR TOTO SK :   GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ
05-12-2020
17:00
8. Hafta
  ANTALYASPOR :   BEŞİKTAŞ AYGAZ
05-12-2020
17:30
8. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ :   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
19-12-2020
14:00
9. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR :   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
19-12-2020
16:00
9. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ :   ÜMİTKÖY AND. İHL BAŞKENT AKD
19-12-2020
16:00
9. Hafta
  BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK :   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
19-12-2020
16:00
9. Hafta
  İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ :   ANTALYASPOR
19-12-2020
17:00
9. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ :   SPOR TOTO SK
19-12-2020
18:00
9. Hafta
  GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ :   NİLÜFER BELEDİYESPOR
26-12-2020
15:00
10. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK :   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
26-12-2020
15:00
10. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR :   BEŞİKTAŞ AYGAZ
26-12-2020
16:00
10. Hafta
  İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ :   BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK
26-12-2020
17:00
10. Hafta
  ANTALYASPOR :   SPOR TOTO SK
26-12-2020
17:30
10. Hafta
  ÜMİTKÖY AND. İHL BAŞKENT AKD :   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
26-12-2020
17:30
10. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ :   GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ
02-01-2021
14:00
11. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR :   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK
02-01-2021
15:00
11. Hafta
  SPOR TOTO SK :   NİLÜFER BELEDİYESPOR
02-01-2021
16:00
11. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ :   İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ
02-01-2021
16:00
11. Hafta
  BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK :   ANTALYASPOR
02-01-2021
17:00
11. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ :   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
02-01-2021
18:00
11. Hafta
  GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ :   ÜMİTKÖY AND. İHL BAŞKENT AKD
06-02-2021
17:00
12. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ :   ÜMİTKÖY AND. İHL BAŞKENT AKD
07-02-2021
14:00
12. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR :   İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ
07-02-2021
15:00
12. Hafta
  SPOR TOTO SK :   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
07-02-2021
16:00
12. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ :   BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK
07-02-2021
17:00
12. Hafta
  ANTALYASPOR :   NİLÜFER BELEDİYESPOR
07-02-2021
18:00
12. Hafta
  GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ :   İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD. GSK

Gol Krallığı

Adı & Soyadı : ALİ EMRE BABACAN
Takımı : ANTALYASPOR
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 30
Attığı Gol : 41
Adı & Soyadı : OLEG GEORGİYEKSKİ
Takımı : ANTALYASPOR
Mevkii : Orta Oyun Kurucu
Forma Nu. : 10
Attığı Gol : 34
Adı & Soyadı : ALPEREN ARABACI
Takımı : İSTANBUL ÜNİ. SPOR BİRLİĞİ
Mevkii : Sağ Kanat
Forma Nu. : 9
Attığı Gol : 33
Adı & Soyadı : SAMET KANBEROĞLU
Takımı : BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK
Mevkii : Sol Kanat
Forma Nu. : 7
Attığı Gol : 32
Adı & Soyadı : CEMAL KÜTAHYA
Takımı : BEYKOZ BLD. GENÇLİK SK
Mevkii : Sağ Oyun Kurucu
Forma Nu. : 42
Attığı Gol : 30