Erkekler Süper Lig

TAKIM O G M B A Y AV P %10 T.P
1 BEŞİKTAŞ AYGAZ 15 13 2 0 459 360 99 26 0 26
2 BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SK 15 13 2 0 424 379 45 26 0 26
3 SPOR TOTO SPOR KULÜBÜ 15 9 5 1 420 409 11 19 0 19
4 CIP TRAVEL ANTALYASPOR AŞ 15 8 5 2 389 345 44 18 0 18
5 NİLÜFER BELEDİYESPOR 16 7 8 1 429 437 -8 15 0 15
6 MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ 15 4 10 1 379 419 -40 9 0 9
7 İZMİR BÜYÜKŞEHiR BELEDİYESİ GSK 15 4 10 1 384 424 -40 9 0 9
8 GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ 15 4 11 0 394 431 -37 8 0 8
9 GÖZTEPE AŞ 15 3 12 0 375 449 -74 6 0 6

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
28-09-2019
16:00
1. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ 25 : 23   CIP TRAVEL ANTALYASPOR AŞ
29-09-2019
15:30
1. Hafta
  SPOR TOTO SPOR KULÜBÜ 29 : 23   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
29-09-2019
17:30
1. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ 24 : 25   NİLÜFER BELEDİYESPOR
30-09-2019
15:00
1. Hafta
  BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SK 23 : 21   GÖZTEPE AŞ
06-10-2019
13:00
2. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ 19 : 26   BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SK
06-10-2019
14:30
2. Hafta
  CIP TRAVEL ANTALYASPOR AŞ 22 : 22   İZMİR BÜYÜKŞEHiR BELEDİYESİ GSK
06-10-2019
15:00
2. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR 24 : 25   SPOR TOTO SPOR KULÜBÜ
06-10-2019
18:00
2. Hafta
  GÖZTEPE AŞ 23 : 30   BEŞİKTAŞ AYGAZ
13-10-2019
14:30
3. Hafta
  BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SK 28 : 27   NİLÜFER BELEDİYESPOR
13-10-2019
16:00
3. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ 33 : 26   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
13-10-2019
16:00
3. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHiR BELEDİYESİ GSK 28 : 25   GÖZTEPE AŞ
13-10-2019
17:00
3. Hafta
  SPOR TOTO SPOR KULÜBÜ 28 : 25   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
03-11-2019
13:00
4. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ 24 : 28   İZMİR BÜYÜKŞEHiR BELEDİYESİ GSK
03-11-2019
15:00
4. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR 24 : 28   BEŞİKTAŞ AYGAZ
03-11-2019
15:30
4. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ 28 : 27   BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SK
03-11-2019
17:00
4. Hafta
  GÖZTEPE AŞ 21 : 29   CIP TRAVEL ANTALYASPOR AŞ
10-11-2019
14:30
5. Hafta
  BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SK 27 : 25   SPOR TOTO SPOR KULÜBÜ
10-11-2019
16:00
5. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ 36 : 19   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
10-11-2019
16:00
5. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHiR BELEDİYESİ GSK 34 : 31   NİLÜFER BELEDİYESPOR
10-11-2019
17:00
5. Hafta
  CIP TRAVEL ANTALYASPOR AŞ 25 : 21   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
17-11-2019
13:00
6. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ 26 : 27   GÖZTEPE AŞ
17-11-2019
15:00
6. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR 20 : 20   CIP TRAVEL ANTALYASPOR AŞ
17-11-2019
15:00
6. Hafta
  SPOR TOTO SPOR KULÜBÜ 30 : 29   BEŞİKTAŞ AYGAZ
17-11-2019
17:00
6. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ 31 : 27   İZMİR BÜYÜKŞEHiR BELEDİYESİ GSK
01-12-2019
16:00
7. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHiR BELEDİYESİ GSK 33 : 24   SPOR TOTO SPOR KULÜBÜ
01-12-2019
17:00
7. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ 20 : 23   BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SK
01-12-2019
17:00
7. Hafta
  CIP TRAVEL ANTALYASPOR AŞ 28 : 19   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
01-12-2019
18:00
7. Hafta
  GÖZTEPE AŞ 26 : 32   NİLÜFER BELEDİYESPOR
08-12-2019
13:00
8. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR 34 : 29   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
08-12-2019
13:00
8. Hafta
  SPOR TOTO SPOR KULÜBÜ 25 : 22   CIP TRAVEL ANTALYASPOR AŞ
08-12-2019
14:30
8. Hafta
  BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SK 33 : 26   İZMİR BÜYÜKŞEHiR BELEDİYESİ GSK
08-12-2019
15:00
8. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ 30 : 31   GÖZTEPE AŞ
15-12-2019
13:00
9. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ 29 : 24   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
15-12-2019
13:00
9. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHiR BELEDİYESİ GSK 25 : 26   BEŞİKTAŞ AYGAZ
15-12-2019
17:00
9. Hafta
  CIP TRAVEL ANTALYASPOR AŞ 24 : 26   BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SK
15-12-2019
18:00
9. Hafta
  GÖZTEPE AŞ 31 : 34   SPOR TOTO SPOR KULÜBÜ
18-01-2020
13:00
10. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ 31 : 34   SPOR TOTO SPOR KULÜBÜ
18-01-2020
15:00
10. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR 26 : 24   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
18-01-2020
18:00
10. Hafta
  GÖZTEPE AŞ 21 : 29   BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SK
29-01-2020
19:00
10. Hafta
  CIP TRAVEL ANTALYASPOR AŞ 21 : 27   BEŞİKTAŞ AYGAZ
01-02-2020
13:00
11. Hafta
  SPOR TOTO SPOR KULÜBÜ 29 : 26   NİLÜFER BELEDİYESPOR
01-02-2020
14:30
11. Hafta
  BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SK 30 : 29   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
01-02-2020
16:00
11. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHiR BELEDİYESİ GSK 19 : 33   CIP TRAVEL ANTALYASPOR AŞ
01-02-2020
16:00
11. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ 39 : 19   GÖZTEPE AŞ
08-02-2020
13:45
12. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ 20 : 38   BEŞİKTAŞ AYGAZ
08-02-2020
15:00
12. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR 27 : 30   BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SK
08-02-2020
17:00
12. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ 21 : 21   SPOR TOTO SPOR KULÜBÜ
09-02-2020
18:00
12. Hafta
  GÖZTEPE AŞ 23 : 22   İZMİR BÜYÜKŞEHiR BELEDİYESİ GSK
15-02-2020
12:00
13. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHiR BELEDİYESİ GSK 23 : 27   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
15-02-2020
16:00
13. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ 33 : 28   NİLÜFER BELEDİYESPOR
16-02-2020
12:00
13. Hafta
  CIP TRAVEL ANTALYASPOR AŞ 38 : 25   GÖZTEPE AŞ
19-02-2020
15:00
13. Hafta
  BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SK 29 : 26   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
22-02-2020
13:00
14. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ 24 : 27   CIP TRAVEL ANTALYASPOR AŞ
22-02-2020
15:00
14. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR 26 : 21   İZMİR BÜYÜKŞEHiR BELEDİYESİ GSK
22-02-2020
16:00
14. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ 22 : 29   BEŞİKTAŞ AYGAZ
22-02-2020
19:00
14. Hafta
  SPOR TOTO SPOR KULÜBÜ 30 : 31   BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SK
29-02-2020
16:00
15. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHiR BELEDİYESİ GSK 26 : 33   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
29-02-2020
17:00
15. Hafta
  CIP TRAVEL ANTALYASPOR AŞ 21 : 22   NİLÜFER BELEDİYESPOR
29-02-2020
17:00
15. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ 33 : 28   SPOR TOTO SPOR KULÜBÜ
01-03-2020
18:00
15. Hafta
  GÖZTEPE AŞ 26 : 30   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
07-03-2020
15:00
16. Hafta
  NİLÜFER BELEDİYESPOR 30 : 29   GÖZTEPE AŞ
07-03-2020
15:00
16. Hafta
  SPOR TOTO SPOR KULÜBÜ 33 : 27   İZMİR BÜYÜKŞEHiR BELEDİYESİ GSK
07-03-2020
17:00
16. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ 24 : 30   CIP TRAVEL ANTALYASPOR AŞ
08-03-2020
17:00
16. Hafta
  BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SK 29 : 33   BEŞİKTAŞ AYGAZ
14-03-2020
13:00
17. Hafta
  CIP TRAVEL ANTALYASPOR AŞ 26 : 25   SPOR TOTO SPOR KULÜBÜ
14-03-2020
14:00
17. Hafta
  GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ 36 : 27   NİLÜFER BELEDİYESPOR
14-03-2020
16:00
17. Hafta
  İZMİR BÜYÜKŞEHiR BELEDİYESİ GSK 23 : 33   BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SK
15-03-2020
18:00
17. Hafta
  GÖZTEPE AŞ 27 : 29   MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
21-03-2020
13:00
18. Hafta
  MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ :   GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
21-03-2020
14:30
18. Hafta
  BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SK :   CIP TRAVEL ANTALYASPOR AŞ
21-03-2020
15:00
18. Hafta
  SPOR TOTO SPOR KULÜBÜ :   GÖZTEPE AŞ
21-03-2020
16:00
18. Hafta
  BEŞİKTAŞ AYGAZ :   İZMİR BÜYÜKŞEHiR BELEDİYESİ GSK

Gol Krallığı

Adı & Soyadı : HARUN HACIOĞLU
Takımı : GÖZTEPE AŞ
Mevkii : Sol Kanat
Forma Nu. : 2
Attığı Gol : 104
Adı & Soyadı : ORHAN SİRGELİGİL
Takımı : İZMİR BÜYÜKŞEHiR BELEDİYESİ GSK
Mevkii : Sol Kanat
Forma Nu. : 5
Attığı Gol : 102
Adı & Soyadı : HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK
Takımı : SPOR TOTO SPOR KULÜBÜ
Mevkii : Orta Oyun Kurucu
Forma Nu. : 24
Attığı Gol : 98
Adı & Soyadı : SAMET KANBEROĞLU
Takımı : GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
Mevkii : Sol Kanat
Forma Nu. : 53
Attığı Gol : 93
Adı & Soyadı : RAMAZAN DÖNE
Takımı : BEŞİKTAŞ AYGAZ
Mevkii : Sağ Oyun Kuruc
Forma Nu. : 53
Attığı Gol : 90