Erkekler 1. Lig

TAKIM O G M B A Y AV P %10 T.P
1 ESKİŞEHİR ORMAN SK 14 11 1 2 458 355 103 24 0 24
2 YENİ MAMAK GSK 14 12 2 0 496 403 93 24 0 24
3 TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 14 11 3 0 449 359 90 22 0 22
4 TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 14 10 3 1 498 410 88 21 0 21
5 ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 14 9 3 2 477 435 42 20 0 20
6 SEBEN SPOR KULÜBÜ 14 8 5 1 475 404 71 17 0 17
7 ZEYTİNBURNU IRMAK SK 14 8 6 0 455 422 33 16 0 16
8 HATAY B. BLD. SK 14 7 7 0 485 440 45 14 0 14
9 KARABÜK YENİŞEHİR GSK 14 7 7 0 409 421 -12 12 0 12
10 SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 14 5 8 1 423 408 15 11 0 11
11 BAHÇELİEVLER BLD. SK 14 4 8 2 378 423 -45 10 0 10
12 GİRESUNSPOR 14 4 9 1 410 434 -24 9 0 9
13 MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK 13 1 12 0 352 451 -99 2 0 2
14 AMASYA 1957 SULUOVA SK 14 1 13 0 389 515 -126 2 0 2
15 VAN EREK BEŞ YILDIZ SK 13 1 12 0 324 588 -264 2 0 2
16 AYDIN PTT SK (ligden çekildi) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
04-10-2020
14:00
1. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 30 : 23   SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
04-10-2020
14:00
1. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK 30 : 28   AMASYA 1957 SULUOVA SK
04-10-2020
14:00
1. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 27 : 31   HATAY B. BLD. SK
04-10-2020
14:00
1. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK 26 : 21   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
04-10-2020
15:00
1. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 46 : 27   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
04-10-2020
15:00
1. Hafta
  YENİ MAMAK GSK 34 : 32   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
11-10-2020
13:00
2. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 28 : 40   SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
11-10-2020
13:00
2. Hafta
  HATAY B. BLD. SK 41 : 26   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
11-10-2020
13:00
2. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK 27 : 29   SEBEN SPOR KULÜBÜ
11-10-2020
13:00
2. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 30 : 21   BAHÇELİEVLER BLD. SK
11-10-2020
15:00
2. Hafta
  GİRESUNSPOR 22 : 25   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
11-10-2020
15:00
2. Hafta
  YENİ MAMAK GSK 25 : 29   ESKİŞEHİR ORMAN SK
18-10-2020
12:00
3. Hafta
  GİRESUNSPOR 45 : 18   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
18-10-2020
13:00
3. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK 22 : 25   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
18-10-2020
14:00
3. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 42 : 22   AMASYA 1957 SULUOVA SK
18-10-2020
14:00
3. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 27 : 35   HATAY B. BLD. SK
18-10-2020
14:00
3. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 33 : 34   YENİ MAMAK GSK
18-10-2020
15:00
3. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 31 : 33   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
18-10-2020
16:00
3. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK 24 : 35   ESKİŞEHİR ORMAN SK
21-10-2020
13:00
1. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK 26 : 24   GİRESUNSPOR
24-10-2020
12:30
4. Hafta
  YENİ MAMAK GSK 32 : 26   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
24-10-2020
13:00
4. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK 20 : 37   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
24-10-2020
13:00
4. Hafta
  HATAY B. BLD. SK 45 : 26   AMASYA 1957 SULUOVA SK
24-10-2020
13:00
4. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK 31 : 24   SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
24-10-2020
13:00
4. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 38 : 30   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
24-10-2020
14:00
4. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK 27 : 27   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
24-10-2020
16:00
4. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK 22 : 27   SEBEN SPOR KULÜBÜ
28-10-2020
00:00
2. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK 10 : 0   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
15-11-2020
13:00
5. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 26 : 40   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
15-11-2020
13:00
5. Hafta
  GİRESUNSPOR 22 : 30   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
15-11-2020
13:00
5. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK 29 : 27   ESKİŞEHİR ORMAN SK
15-11-2020
14:00
5. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 34 : 35   YENİ MAMAK GSK
22-11-2020
13:00
6. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 59 : 32   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
22-11-2020
15:00
6. Hafta
  YENİ MAMAK GSK 28 : 23   AMASYA 1957 SULUOVA SK
22-11-2020
15:00
6. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 38 : 33   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
23-11-2020
15:00
7. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK 31 : 27   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
26-11-2020
12:00
7. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK 23 : 55   ESKİŞEHİR ORMAN SK
26-11-2020
13:00
7. Hafta
  HATAY B. BLD. SK 25 : 34   YENİ MAMAK GSK
26-11-2020
17:00
7. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 31 : 24   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
26-11-2020
17:00
7. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 24 : 32   BAHÇELİEVLER BLD. SK
29-11-2020
13:00
8. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 27 : 22   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
29-11-2020
14:00
8. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 52 : 18   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
29-11-2020
15:00
8. Hafta
  YENİ MAMAK GSK 34 : 31   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
29-11-2020
15:00
8. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 40 : 29   AMASYA 1957 SULUOVA SK
29-11-2020
16:00
8. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK 23 : 35   HATAY B. BLD. SK
02-12-2020
13:00
6. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK 35 : 31   HATAY B. BLD. SK
06-12-2020
00:00
9. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK :   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
06-12-2020
13:00
9. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK 34 : 28   BAHÇELİEVLER BLD. SK
06-12-2020
13:00
9. Hafta
  GİRESUNSPOR 26 : 32   SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
06-12-2020
14:00
9. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 32 : 31   YENİ MAMAK GSK
06-12-2020
14:00
9. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 37 : 40   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
09-12-2020
14:00
5. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK 28 : 29   BAHÇELİEVLER BLD. SK
09-12-2020
15:00
5. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 38 : 33   SEBEN SPOR KULÜBÜ
13-12-2020
13:00
10. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK 25 : 30   YENİ MAMAK GSK
13-12-2020
13:00
10. Hafta
  GİRESUNSPOR 37 : 32   AMASYA 1957 SULUOVA SK
13-12-2020
14:00
6. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 40 : 31   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
13-12-2020
14:00
10. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK 28 : 25   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
13-12-2020
14:00
10. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 51 : 27   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
13-12-2020
15:00
10. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 38 : 26   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
16-12-2020
13:00
6. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK 35 : 25   GİRESUNSPOR
16-12-2020
16:00
6. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK 31 : 30   SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
20-12-2020
12:00
11. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK 31 : 34   AMASYA 1957 SULUOVA SK
20-12-2020
13:00
11. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK 28 : 28   SEBEN SPOR KULÜBÜ
20-12-2020
13:00
11. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 48 : 32   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
20-12-2020
13:00
11. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK 34 : 33   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
20-12-2020
13:00
11. Hafta
  HATAY B. BLD. SK 42 : 34   GİRESUNSPOR
20-12-2020
14:00
11. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 35 : 27   BAHÇELİEVLER BLD. SK
20-12-2020
15:00
11. Hafta
  YENİ MAMAK GSK 34 : 26   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
22-12-2020
14:00
8. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK 31 : 33   GİRESUNSPOR
23-12-2020
13:00
8. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK 25 : 22   SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
23-12-2020
17:00
5. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 31 : 26   HATAY B. BLD. SK
24-12-2020
13:00
9. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 25 : 32   ESKİŞEHİR ORMAN SK
26-12-2020
14:00
12. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK 22 : 33   ESKİŞEHİR ORMAN SK
27-12-2020
13:00
12. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK 35 : 39   YENİ MAMAK GSK
27-12-2020
13:00
12. Hafta
  GİRESUNSPOR 37 : 39   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
27-12-2020
13:00
12. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK 31 : 48   HATAY B. BLD. SK
27-12-2020
14:00
12. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 32 : 29   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
27-12-2020
15:00
12. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 31 : 31   BAHÇELİEVLER BLD. SK
27-12-2020
15:00
12. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 31 : 31   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
29-12-2020
13:00
7. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 26 : 27   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
30-12-2020
13:00
7. Hafta
  GİRESUNSPOR 29 : 28   SEBEN SPOR KULÜBÜ
31-12-2020
13:00
9. Hafta
  HATAY B. BLD. SK 33 : 34   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
03-01-2021
13:00
13. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 38 : 25   AMASYA 1957 SULUOVA SK
03-01-2021
14:00
13. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 37 : 28   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
03-01-2021
14:00
13. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 48 : 28   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
03-01-2021
14:00
13. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK 28 : 35   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
03-01-2021
14:00
13. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK 31 : 24   SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
03-01-2021
15:00
13. Hafta
  YENİ MAMAK GSK 39 : 22   GİRESUNSPOR
10-01-2021
13:00
14. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK 33 : 37   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
10-01-2021
13:00
14. Hafta
  GİRESUNSPOR 21 : 21   BAHÇELİEVLER BLD. SK
10-01-2021
13:00
14. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 28 : 38   ESKİŞEHİR ORMAN SK
10-01-2021
13:00
14. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK 30 : 67   YENİ MAMAK GSK
10-01-2021
13:00
14. Hafta
  HATAY B. BLD. SK 33 : 41   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
10-01-2021
14:00
14. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK 25 : 36   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
10-01-2021
14:00
14. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 30 : 29   SEBEN SPOR KULÜBÜ
13-01-2021
14:00
10. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 35 : 32   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
14-01-2021
13:00
10. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK 37 : 31   HATAY B. BLD. SK
14-01-2021
17:00
13. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK 58 : 29   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
17-01-2021
11:00
15. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK 36 : 28   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
17-01-2021
13:00
15. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 36 : 33   GİRESUNSPOR
17-01-2021
13:00
15. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 34 : 30   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
17-01-2021
14:00
15. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 37 : 24   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
17-01-2021
14:00
15. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK 22 : 29   SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
17-01-2021
14:00
15. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 34 : 27   AMASYA 1957 SULUOVA SK
17-01-2021
14:00
15. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK 34 : 29   HATAY B. BLD. SK
06-02-2021
13:00
16. Hafta
  GİRESUNSPOR :   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
06-02-2021
13:00
16. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK :   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
06-02-2021
13:00
16. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK :   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
06-02-2021
13:00
16. Hafta
  HATAY B. BLD. SK :   SEBEN SPOR KULÜBÜ
06-02-2021
13:00
16. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK :   ESKİŞEHİR ORMAN SK
06-02-2021
13:00
16. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ :   YENİ MAMAK GSK
06-02-2021
14:00
16. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ :   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
13-02-2021
13:00
17. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK :   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
13-02-2021
14:00
17. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR :   GİRESUNSPOR
13-02-2021
14:00
17. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ :   AMASYA 1957 SULUOVA SK
13-02-2021
14:00
17. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK :   HATAY B. BLD. SK
13-02-2021
14:00
17. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ :   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
13-02-2021
14:00
17. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK :   YENİ MAMAK GSK
13-02-2021
16:00
17. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK :   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
20-02-2021
00:00
18. Hafta
  YENİ MAMAK GSK :   SEBEN SPOR KULÜBÜ
20-02-2021
13:00
18. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK :   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
20-02-2021
13:00
18. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK :   GİRESUNSPOR
20-02-2021
13:00
18. Hafta
  HATAY B. BLD. SK :   SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
20-02-2021
13:00
18. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK :   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
20-02-2021
13:00
18. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ :   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
20-02-2021
13:00
18. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK :   BAHÇELİEVLER BLD. SK
27-02-2021
13:00
19. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK :   HATAY B. BLD. SK
27-02-2021
13:00
19. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK :   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
27-02-2021
14:00
19. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR :   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
27-02-2021
14:00
19. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ :   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
27-02-2021
14:00
19. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK :   YENİ MAMAK GSK
27-02-2021
14:00
19. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ :   BAHÇELİEVLER BLD. SK
27-02-2021
15:00
19. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK :   ESKİŞEHİR ORMAN SK
06-03-2021
00:00
20. Hafta
  YENİ MAMAK GSK :   SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
06-03-2021
13:00
20. Hafta
  HATAY B. BLD. SK :   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
06-03-2021
13:00
20. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK :   AMASYA 1957 SULUOVA SK
06-03-2021
13:00
20. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ :   GİRESUNSPOR
06-03-2021
13:00
20. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK :   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
06-03-2021
14:00
20. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ :   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
06-03-2021
16:00
20. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK :   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
13-03-2021
13:00
21. Hafta
  HATAY B. BLD. SK :   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
13-03-2021
13:00
21. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK :   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
13-03-2021
13:00
21. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK :   YENİ MAMAK GSK
13-03-2021
13:00
21. Hafta
  GİRESUNSPOR :   ESKİŞEHİR ORMAN SK
13-03-2021
13:00
21. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK :   SEBEN SPOR KULÜBÜ
13-03-2021
14:00
21. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ :   BAHÇELİEVLER BLD. SK
13-03-2021
14:00
21. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK :   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
20-03-2021
00:00
22. Hafta
  YENİ MAMAK GSK :   HATAY B. BLD. SK
20-03-2021
13:00
22. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK :   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
20-03-2021
13:00
22. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK :   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
20-03-2021
14:00
22. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ :   GİRESUNSPOR
20-03-2021
14:00
22. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK :   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
20-03-2021
15:00
22. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK :   SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
20-03-2021
16:00
22. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK :   AMASYA 1957 SULUOVA SK
27-03-2021
13:00
23. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK :   YENİ MAMAK GSK
27-03-2021
13:00
23. Hafta
  HATAY B. BLD. SK :   BAHÇELİEVLER BLD. SK
27-03-2021
13:00
23. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK :   SEBEN SPOR KULÜBÜ
27-03-2021
13:00
23. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK :   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
27-03-2021
13:00
23. Hafta
  GİRESUNSPOR :   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
27-03-2021
14:00
23. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR :   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
27-03-2021
14:00
23. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ :   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
03-04-2021
00:00
24. Hafta
  YENİ MAMAK GSK :   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
03-04-2021
13:00
24. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK :   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
03-04-2021
13:00
24. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK :   AMASYA 1957 SULUOVA SK
03-04-2021
14:00
24. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK :   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
03-04-2021
14:00
24. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ :   GİRESUNSPOR
03-04-2021
15:00
24. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK :   HATAY B. BLD. SK
03-04-2021
16:00
24. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK :   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
10-04-2021
00:00
25. Hafta
  YENİ MAMAK GSK :   BAHÇELİEVLER BLD. SK
10-04-2021
13:00
25. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ :   SEBEN SPOR KULÜBÜ
10-04-2021
13:00
25. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK :   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
10-04-2021
13:00
25. Hafta
  HATAY B. BLD. SK :   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
10-04-2021
13:00
25. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK :   SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
10-04-2021
13:00
25. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK :   GİRESUNSPOR
10-04-2021
14:00
25. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR :   ESKİŞEHİR ORMAN SK
17-04-2021
13:00
26. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK :   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
17-04-2021
13:00
26. Hafta
  GİRESUNSPOR :   HATAY B. BLD. SK
17-04-2021
13:00
26. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK :   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
17-04-2021
14:00
26. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ :   ESKİŞEHİR ORMAN SK
17-04-2021
14:00
26. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK :   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
17-04-2021
15:00
26. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK :   ESKİŞEHİR ORMAN SK
17-04-2021
16:00
26. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK :   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
24-04-2021
00:00
27. Hafta
  YENİ MAMAK GSK :   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
24-04-2021
13:00
27. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ :   SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
24-04-2021
13:00
27. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK :   GİRESUNSPOR
24-04-2021
13:00
27. Hafta
  HATAY B. BLD. SK :   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
24-04-2021
14:00
27. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR :   SEBEN SPOR KULÜBÜ
24-04-2021
14:00
27. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK :   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
24-04-2021
16:00
27. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK :   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
02-05-2021
13:00
28. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK :   BAHÇELİEVLER BLD. SK
02-05-2021
13:00
28. Hafta
  GİRESUNSPOR :   YENİ MAMAK GSK
02-05-2021
13:00
28. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK :   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
02-05-2021
13:00
28. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK :   ZEYTİNBURNU IRMAK SK
02-05-2021
14:00
28. Hafta
  MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK :   SEBEN SPOR KULÜBÜ
02-05-2021
14:00
28. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ :   ESKİŞEHİR ORMAN SK
02-05-2021
15:00
28. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK :   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
06-05-2021
00:00
29. Hafta
  YENİ MAMAK GSK :   VAN EREK BEŞ YILDIZ SK
06-05-2021
13:00
29. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ :   HATAY B. BLD. SK
06-05-2021
14:00
29. Hafta
  ESKİŞEHİR ORMAN SK :   AMASYA 1957 SULUOVA SK
06-05-2021
15:00
29. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK :   KARABÜK YENİŞEHİR GSK
06-05-2021
16:00
29. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ :   SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
06-05-2021
16:00
29. Hafta
  BAHÇELİEVLER BLD. SK :   GİRESUNSPOR
06-05-2021
17:00
29. Hafta
  TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR :   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
09-05-2021
13:00
30. Hafta
  KARABÜK YENİŞEHİR GSK :   TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
09-05-2021
13:00
30. Hafta
  GİRESUNSPOR :   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
09-05-2021
13:00
30. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK :   SEBEN SPOR KULÜBÜ
09-05-2021
13:00
30. Hafta
  VAN EREK BEŞ YILDIZ SK :   BAHÇELİEVLER BLD. SK
09-05-2021
13:00
30. Hafta
  HATAY B. BLD. SK :   ESKİŞEHİR ORMAN SK
09-05-2021
13:00
30. Hafta
  ZEYTİNBURNU IRMAK SK :   TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
09-05-2021
14:00
30. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ :   MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK

En Golcü Oyuncular

Adı & Soyadı : ALİHAN BİRİNCİ
Takımı : TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 61
Attığı Gol : 128
Adı & Soyadı : HAKAN ŞAHİN
Takımı : GİRESUNSPOR
Mevkii : Orta Oyun Kurucu
Forma Nu. : 11
Attığı Gol : 118
Adı & Soyadı : OSMAN ZEKİ TEPEKURDU
Takımı : YENİ MAMAK GSK
Mevkii : Sağ Oyun Kurucu
Forma Nu. : 5
Attığı Gol : 112
Adı & Soyadı : TANER ÖYMEN
Takımı : TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
Mevkii : Diğer
Forma Nu. : 8
Attığı Gol : 111
Adı & Soyadı : NECAT BAKIRHAN
Takımı : MERSİN İDMANYURDU HENTBOL SK
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 33
Attığı Gol : 108