Erkekler 1. Lig

TAKIM O G M B A Y AV P %10 T.P
1 KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 18 15 1 2 552 485 67 32 0 32
2 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ 18 14 1 3 555 462 93 31 0 31
3 BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ 18 11 4 3 544 478 66 25 0 25
4 ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 18 11 6 1 563 540 23 23 0 23
5 TOKAT GENÇLİK SK 18 10 6 2 543 526 17 22 0 22
6 SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ 18 10 7 1 558 520 38 21 0 21
7 ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK 18 10 7 1 541 521 20 21 0 21
8 SEBEN SPOR KULÜBÜ 18 6 9 3 490 496 -6 15 0 15
9 RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 18 4 13 1 523 600 -77 9 0 9
10 BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK 18 2 14 2 507 600 -93 6 0 6
11 AYDIN PTT SK 18 3 14 1 498 580 -82 5 0 5
12 AMASYA 1957 SULUOVA SK 18 2 16 0 502 569 -67 4 0 4

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
28-09-2019
13:00
1. Hafta
  RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 28 : 34   BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
28-09-2019
16:00
1. Hafta
  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ 27 : 27   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
29-09-2019
13:00
1. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SK 35 : 32   AMASYA 1957 SULUOVA SK
29-09-2019
15:00
1. Hafta
  AYDIN PTT SK 26 : 37   ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK
29-09-2019
16:00
1. Hafta
  BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK 22 : 31   SEBEN SPOR KULÜBÜ
29-09-2019
17:00
1. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 37 : 25   SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ
06-10-2019
13:00
2. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 23 : 31   İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ
06-10-2019
13:00
2. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 24 : 22   TOKAT GENÇLİK SK
06-10-2019
14:00
2. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ 29 : 17   BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK
06-10-2019
15:00
2. Hafta
  BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ 28 : 25   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
06-10-2019
15:00
2. Hafta
  AYDIN PTT SK 26 : 26   RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
06-10-2019
17:00
2. Hafta
  ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK 29 : 22   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
12-10-2019
13:00
3. Hafta
  RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 36 : 40   ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK
12-10-2019
18:00
3. Hafta
  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ 27 : 25   SEBEN SPOR KULÜBÜ
13-10-2019
13:00
3. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SK 29 : 24   SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ
13-10-2019
13:00
3. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 29 : 23   AMASYA 1957 SULUOVA SK
13-10-2019
16:00
3. Hafta
  BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK 23 : 38   BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
13-10-2019
17:00
3. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 32 : 28   AYDIN PTT SK
19-10-2019
14:00
4. Hafta
  RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 25 : 27   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
19-10-2019
15:00
4. Hafta
  BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ 38 : 29   TOKAT GENÇLİK SK
20-10-2019
13:00
4. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 28 : 29   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
20-10-2019
14:00
4. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ 21 : 28   İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ
20-10-2019
17:00
4. Hafta
  ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK 40 : 33   AMASYA 1957 SULUOVA SK
26-10-2019
16:00
5. Hafta
  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ 24 : 24   BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
27-10-2019
13:00
5. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SK 34 : 24   AYDIN PTT SK
27-10-2019
13:00
5. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 34 : 29   SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ
27-10-2019
13:00
5. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 23 : 24   SEBEN SPOR KULÜBÜ
27-10-2019
16:00
5. Hafta
  BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK 32 : 33   RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
27-10-2019
17:00
5. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 31 : 28   ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK
30-10-2019
19:30
4. Hafta
  AYDIN PTT SK 30 : 25   BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK
02-11-2019
13:00
6. Hafta
  RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 25 : 31   TOKAT GENÇLİK SK
03-11-2019
13:00
6. Hafta
  ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK 30 : 32   SEBEN SPOR KULÜBÜ
03-11-2019
14:00
6. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ 40 : 30   AMASYA 1957 SULUOVA SK
03-11-2019
15:00
6. Hafta
  BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ 28 : 31   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
03-11-2019
15:00
6. Hafta
  AYDIN PTT SK 25 : 28   İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ
03-11-2019
17:00
6. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 33 : 28   BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK
09-11-2019
18:00
7. Hafta
  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ 37 : 28   RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
10-11-2019
13:00
7. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SK 33 : 37   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
10-11-2019
13:00
7. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 32 : 26   AYDIN PTT SK
10-11-2019
13:00
7. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 27 : 29   BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
10-11-2019
13:00
7. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 34 : 34   SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ
10-11-2019
16:00
7. Hafta
  BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK 33 : 37   ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK
17-11-2019
13:00
8. Hafta
  ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK 28 : 33   SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ
17-11-2019
13:00
8. Hafta
  RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 28 : 35   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
17-11-2019
15:00
8. Hafta
  BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ 29 : 28   SEBEN SPOR KULÜBÜ
17-11-2019
15:00
8. Hafta
  AYDIN PTT SK 25 : 33   AMASYA 1957 SULUOVA SK
17-11-2019
16:00
8. Hafta
  BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK 31 : 34   TOKAT GENÇLİK SK
17-11-2019
17:00
8. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 20 : 30   İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ
30-11-2019
16:00
9. Hafta
  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ 43 : 27   BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK
01-12-2019
13:00
9. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SK 26 : 23   ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK
01-12-2019
13:00
9. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 35 : 34   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
01-12-2019
13:00
9. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 33 : 34   RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
01-12-2019
13:00
9. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 31 : 23   AYDIN PTT SK
01-12-2019
14:00
9. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ 20 : 30   BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
07-12-2019
12:00
10. Hafta
  RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 30 : 28   SEBEN SPOR KULÜBÜ
08-12-2019
13:00
10. Hafta
  ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK 24 : 26   BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
08-12-2019
13:00
10. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SK 28 : 31   İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ
08-12-2019
13:30
10. Hafta
  AYDIN PTT SK 19 : 30   SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ
08-12-2019
16:00
10. Hafta
  BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK 32 : 32   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
08-12-2019
17:00
10. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 35 : 32   AMASYA 1957 SULUOVA SK
14-12-2019
16:00
11. Hafta
  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ 35 : 25   ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK
15-12-2019
13:00
11. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 29 : 26   TOKAT GENÇLİK SK
15-12-2019
13:00
11. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 36 : 32   BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK
15-12-2019
13:00
11. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 24 : 31   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
15-12-2019
14:00
11. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ 34 : 33   RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
15-12-2019
15:00
11. Hafta
  BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ 29 : 28   AYDIN PTT SK
11-01-2020
13:00
12. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 24 : 24   BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK
11-01-2020
13:00
12. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 25 : 26   TOKAT GENÇLİK SK
11-01-2020
13:00
12. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 34 : 29   İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ
11-01-2020
14:00
12. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ 32 : 29   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
11-01-2020
15:00
12. Hafta
  BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ 41 : 25   RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
12-01-2020
13:00
12. Hafta
  ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK 33 : 31   AYDIN PTT SK
18-01-2020
13:00
13. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 30 : 21   ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK
18-01-2020
13:00
13. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SK 28 : 28   SEBEN SPOR KULÜBÜ
18-01-2020
13:00
13. Hafta
  RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 27 : 30   AYDIN PTT SK
18-01-2020
16:00
13. Hafta
  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ 34 : 30   AMASYA 1957 SULUOVA SK
18-01-2020
16:00
13. Hafta
  BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK 29 : 39   SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ
18-01-2020
17:00
13. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 31 : 30   BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
01-02-2020
13:00
14. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 24 : 25   İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ
01-02-2020
13:00
14. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 21 : 30   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
01-02-2020
14:00
14. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ 40 : 29   TOKAT GENÇLİK SK
01-02-2020
15:00
14. Hafta
  AYDIN PTT SK 34 : 37   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
01-02-2020
15:00
14. Hafta
  BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ 27 : 28   BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK
02-02-2020
17:00
14. Hafta
  ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK 34 : 26   RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
04-02-2020
18:30
15. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 37 : 34   RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
08-02-2020
13:00
15. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 21 : 23   ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK
08-02-2020
13:00
15. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 28 : 21   SEBEN SPOR KULÜBÜ
08-02-2020
13:00
15. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SK 24 : 24   BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
08-02-2020
16:00
15. Hafta
  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ 27 : 26   SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ
09-02-2020
13:00
15. Hafta
  BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK 37 : 40   AYDIN PTT SK
22-02-2020
13:00
16. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 29 : 26   AMASYA 1957 SULUOVA SK
22-02-2020
14:00
16. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ 29 : 30   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
22-02-2020
15:00
16. Hafta
  BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ 25 : 25   İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ
22-02-2020
17:00
16. Hafta
  ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK 27 : 27   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
23-02-2020
15:00
16. Hafta
  AYDIN PTT SK 29 : 35   TOKAT GENÇLİK SK
26-02-2020
15:00
16. Hafta
  RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 30 : 28   BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK
29-02-2020
13:00
17. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ 23 : 26   ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK
29-02-2020
13:00
17. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK 24 : 34   SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ
29-02-2020
13:00
17. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR 28 : 25   BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
29-02-2020
16:00
17. Hafta
  BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK 29 : 28   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
01-03-2020
15:00
17. Hafta
  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ 37 : 25   AYDIN PTT SK
03-03-2020
14:00
17. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SK 36 : 30   RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
14-03-2020
13:00
18. Hafta
  ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK 36 : 30   BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK
14-03-2020
14:00
18. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ 39 : 33   SEBEN SPOR KULÜBÜ
14-03-2020
15:00
18. Hafta
  BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ 39 : 30   AMASYA 1957 SULUOVA SK
14-03-2020
17:00
18. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK 32 : 38   TOKAT GENÇLİK SK
15-03-2020
12:00
18. Hafta
  RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 25 : 37   İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ
15-03-2020
15:00
18. Hafta
  AYDIN PTT SK 29 : 37   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
21-03-2020
13:00
19. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ :   BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
21-03-2020
13:00
19. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR :   RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
21-03-2020
13:00
19. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SK :   BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK
21-03-2020
14:00
19. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ :   ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK
21-03-2020
15:00
19. Hafta
  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ :   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
22-03-2020
13:00
19. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK :   AYDIN PTT SK
28-03-2020
13:00
20. Hafta
  ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK :   TOKAT GENÇLİK SK
28-03-2020
13:00
20. Hafta
  RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ :   AMASYA 1957 SULUOVA SK
28-03-2020
15:00
20. Hafta
  BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ :   SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ
28-03-2020
16:00
20. Hafta
  BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK :   İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ
28-03-2020
17:00
20. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK :   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
29-03-2020
15:00
20. Hafta
  AYDIN PTT SK :   SEBEN SPOR KULÜBÜ
18-04-2020
13:00
21. Hafta
  SEBEN SPOR KULÜBÜ :   RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
18-04-2020
13:00
21. Hafta
  AMASYA 1957 SULUOVA SK :   ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK
18-04-2020
13:00
21. Hafta
  KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR :   BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK
18-04-2020
15:00
21. Hafta
  BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ :   ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK
18-04-2020
16:00
21. Hafta
  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ :   TOKAT GENÇLİK SK
19-04-2020
14:00
21. Hafta
  SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ :   AYDIN PTT SK
25-04-2020
13:00
22. Hafta
  TOKAT GENÇLİK SK :   KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
25-04-2020
13:00
22. Hafta
  RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ :   SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ
25-04-2020
15:00
22. Hafta
  ÜMİTKÖY A. İMAM HATİP LİSESİ SK :   İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ
25-04-2020
16:00
22. Hafta
  BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK :   AMASYA 1957 SULUOVA SK
25-04-2020
17:00
22. Hafta
  ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK :   SEBEN SPOR KULÜBÜ
26-04-2020
15:00
22. Hafta
  AYDIN PTT SK :   BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ

Gol Krallığı

Adı & Soyadı : YAŞAR ÖZDİRİK
Takımı : AYDIN PTT SK
Mevkii : NULLED
Forma Nu. : 22
Attığı Gol : 168
Adı & Soyadı : ALPEREN ARABACI
Takımı : İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ
Mevkii : Sağ Kanat
Forma Nu. : 9
Attığı Gol : 139
Adı & Soyadı : FATİH ÇALKAMIŞ
Takımı : SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 9
Attığı Gol : 136
Adı & Soyadı : Nevzat Anıl YILDIZ
Takımı : AMASYA 1957 SULUOVA SK
Mevkii : Sağ Kanat
Forma Nu. : 21
Attığı Gol : 124
Adı & Soyadı : ERAY KARAKOÇ
Takımı : SEBEN SPOR KULÜBÜ
Mevkii : Orta Oyun Kurucu
Forma Nu. : 28
Attığı Gol : 122