B Grubu

TAKIM O G M B A Y AV P %10 T.P
1 RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 12 10 1 1 391 324 67 21 0 21
2 BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ 12 10 2 0 391 309 82 20 0 20
3 ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 12 9 2 1 378 305 73 17 0 17
4 SİVAS DEMİR SPOR KULÜBÜ 12 5 7 0 361 370 -9 10 0 10
5 HALAY SPOR KULÜBÜ 12 4 8 0 325 332 -7 6 0 6
6 SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK 12 3 9 0 317 371 -54 2 0 2
7 KAYSERİ GSİM SK 12 0 12 0 278 430 -152 -4 0 -4
8 BAY 0 0 0 0 0 0 0 -8 0 -8

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
13-10-2018
00:00
1. Hafta
  HALAY SPOR KULÜBÜ 10 : 0   KAYSERİ GSİM SK
13-10-2018
13:00
1. Hafta
  SİVAS DEMİR SPOR KULÜBÜ 20 : 27   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
14-10-2018
00:00
1. Hafta
  SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK :   BAY
14-10-2018
15:00
1. Hafta
  RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 28 : 26   BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
20-10-2018
00:00
2. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK :   BAY
20-10-2018
13:00
2. Hafta
  SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK 34 : 33   HALAY SPOR KULÜBÜ
20-10-2018
13:00
2. Hafta
  BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ 30 : 26   SİVAS DEMİR SPOR KULÜBÜ
20-10-2018
13:00
2. Hafta
  KAYSERİ GSİM SK 17 : 26   RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
27-10-2018
13:00
3. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 28 : 25   BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
27-10-2018
13:00
3. Hafta
  SİVAS DEMİR SPOR KULÜBÜ 37 : 24   KAYSERİ GSİM SK
28-10-2018
13:00
3. Hafta
  RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 39 : 19   SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK
03-11-2018
13:00
4. Hafta
  SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK 26 : 27   SİVAS DEMİR SPOR KULÜBÜ
04-11-2018
13:00
4. Hafta
  HALAY SPOR KULÜBÜ 35 : 36   RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
04-11-2018
13:00
4. Hafta
  KAYSERİ GSİM SK 25 : 43   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
17-11-2018
13:00
5. Hafta
  BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ 51 : 30   KAYSERİ GSİM SK
17-11-2018
13:00
5. Hafta
  SİVAS DEMİR SPOR KULÜBÜ 31 : 28   HALAY SPOR KULÜBÜ
17-11-2018
13:00
5. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 40 : 32   SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK
24-11-2018
13:00
6. Hafta
  SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK 21 : 31   BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
25-11-2018
13:00
6. Hafta
  RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 33 : 27   SİVAS DEMİR SPOR KULÜBÜ
25-11-2018
13:00
6. Hafta
  HALAY SPOR KULÜBÜ 26 : 30   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
01-12-2018
13:00
7. Hafta
  KAYSERİ GSİM SK 25 : 35   SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK
01-12-2018
13:00
7. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 28 : 30   RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
02-12-2018
13:00
7. Hafta
  BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ 30 : 23   HALAY SPOR KULÜBÜ
20-01-2019
13:00
8. Hafta
  BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ 32 : 30   RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
20-01-2019
13:00
8. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 42 : 34   SİVAS DEMİR SPOR KULÜBÜ
20-01-2019
13:00
8. Hafta
  KAYSERİ GSİM SK 25 : 39   HALAY SPOR KULÜBÜ
27-01-2019
13:00
9. Hafta
  HALAY SPOR KULÜBÜ 32 : 28   SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK
27-01-2019
13:00
9. Hafta
  SİVAS DEMİR SPOR KULÜBÜ 29 : 32   BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
27-01-2019
13:00
9. Hafta
  RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 34 : 28   KAYSERİ GSİM SK
10-02-2019
13:00
10. Hafta
  BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ 38 : 32   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
10-02-2019
13:00
10. Hafta
  SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK 27 : 35   RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
10-02-2019
13:00
10. Hafta
  KAYSERİ GSİM SK 25 : 39   SİVAS DEMİR SPOR KULÜBÜ
17-02-2019
13:00
11. Hafta
  RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 37 : 31   HALAY SPOR KULÜBÜ
17-02-2019
13:00
11. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 40 : 22   KAYSERİ GSİM SK
17-02-2019
15:00
11. Hafta
  SİVAS DEMİR SPOR KULÜBÜ 37 : 33   SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK
24-02-2019
13:00
12. Hafta
  SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK 27 : 32   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
24-02-2019
13:00
12. Hafta
  HALAY SPOR KULÜBÜ 33 : 26   SİVAS DEMİR SPOR KULÜBÜ
24-02-2019
15:00
12. Hafta
  KAYSERİ GSİM SK 27 : 41   BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
06-03-2019
00:00
13. Hafta
  BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ 10 : 0   SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK
06-03-2019
00:00
13. Hafta
  ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK 10 : 0   HALAY SPOR KULÜBÜ
08-03-2019
14:00
14. Hafta
  SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK 35 : 30   KAYSERİ GSİM SK
10-03-2019
14:00
14. Hafta
  RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 27 : 27   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
10-03-2019
15:00
14. Hafta
  HALAY SPOR KULÜBÜ 35 : 45   BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
16-03-2019
13:00
13. Hafta
  SİVAS DEMİR SPOR KULÜBÜ 28 : 37   RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
31-05-2019
00:00
3. Hafta
  HALAY SPOR KULÜBÜ :   BAY
31-05-2019
00:00
4. Hafta
  BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ :   BAY
31-05-2019
00:00
5. Hafta
  RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ :   BAY
31-05-2019
00:00
6. Hafta
  KAYSERİ GSİM SK :   BAY
31-05-2019
00:00
7. Hafta
  SİVAS DEMİR SPOR KULÜBÜ :   BAY
31-05-2019
00:00
8. Hafta
  BAY :   SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK
31-05-2019
00:00
8. Hafta
  BAY :   SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK
31-05-2019
00:00
9. Hafta
  BAY :   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
31-05-2019
00:00
10. Hafta
  BAY :   HALAY SPOR KULÜBÜ
31-05-2019
00:00
11. Hafta
  BAY :   BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
31-05-2019
00:00
12. Hafta
  BAY :   RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
31-05-2019
00:00
13. Hafta
  BAY :   KAYSERİ GSİM SK
31-05-2019
00:00
14. Hafta
  BAY :   SİVAS DEMİR SPOR KULÜBÜ

Gol Krallığı

Adı & Soyadı : MUHAMMED FATİH GEDİK
Takımı : SİVAS DEMİR SPOR KULÜBÜ
Mevkii : Sol Kanat
Forma Nu. : 99
Attığı Gol : 99
Adı & Soyadı : BATUHAN SİYAH
Takımı : HALAY SPOR KULÜBÜ
Mevkii : Orta Oyun Kurucu
Forma Nu. : 5
Attığı Gol : 82
Adı & Soyadı : ALİHAN BİRİNCİ
Takımı : RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
Mevkii : NULLED
Forma Nu. :
Attığı Gol : 81
Adı & Soyadı : ÜMMET GÜNEY
Takımı : ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 89
Attığı Gol : 80
Adı & Soyadı : AZİZ GÖKAY YENİGÜN
Takımı : BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
Mevkii : Sağ Oyun Kurucu
Forma Nu. : 2
Attığı Gol : 74