A Grubu

TAKIM O G M B A Y AV P %10 T.P
1 GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK 10 9 1 0 291 176 115 16 0 16
2 ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ 10 7 3 0 274 247 27 12 0 12
3 YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK 10 6 4 0 289 286 3 12 0 12
4 PERTEK BELEDİYESİ SK 10 3 7 0 185 220 -35 4 0 4
5 AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK 10 2 8 0 226 254 -28 2 0 2
6 TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK 10 2 8 0 202 284 -82 2 0 2
7 BAY 0 0 0 0 0 999 -999 0 0 0
8 BAY 0 0 0 0 0 999 -999 0 0 0
9 BAY 0 0 0 0 0 999 -999 0 0 0
10 BAY 0 0 0 0 0 999 -999 0 0 0

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
14-10-2018
00:00
1. Hafta
  BAY :   BAY
14-10-2018
11:00
1. Hafta
  TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK 20 : 38   GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK
14-10-2018
12:00
1. Hafta
  PERTEK BELEDİYESİ SK :   BAY
14-10-2018
13:00
1. Hafta
  ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ 35 : 27   YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK
14-10-2018
13:00
1. Hafta
  BAY :   AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK
21-10-2018
13:00
2. Hafta
  AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK 20 : 28   ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ
27-10-2018
13:00
3. Hafta
  TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK 29 : 21   PERTEK BELEDİYESİ SK
28-10-2018
13:00
3. Hafta
  ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ 20 : 33   GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK
04-11-2018
13:00
4. Hafta
  AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK 22 : 28   YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK
18-11-2018
13:00
5. Hafta
  ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ 32 : 31   PERTEK BELEDİYESİ SK
18-11-2018
15:00
5. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK 25 : 36   GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK
25-11-2018
13:00
6. Hafta
  TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK 19 : 33   ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ
25-11-2018
15:00
6. Hafta
  GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK 45 : 25   AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK
02-12-2018
15:00
7. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK 28 : 24   PERTEK BELEDİYESİ SK
09-12-2018
00:00
8. Hafta
  PERTEK BELEDİYESİ SK 10 : 0   AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK
09-12-2018
15:00
8. Hafta
  TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK 25 : 31   YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK
16-12-2018
00:00
9. Hafta
  GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK 10 : 0   PERTEK BELEDİYESİ SK
16-12-2018
13:00
9. Hafta
  AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK 26 : 20   TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK
19-01-2019
13:00
10. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK 27 : 34   ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ
19-01-2019
15:00
10. Hafta
  GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK 33 : 19   TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK
26-01-2019
13:00
11. Hafta
  ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ 34 : 31   AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK
09-02-2019
12:00
12. Hafta
  PERTEK BELEDİYESİ SK 22 : 30   TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK
09-02-2019
15:00
12. Hafta
  GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK 30 : 19   ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ
17-02-2019
13:00
13. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK 29 : 26   AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK
23-02-2019
00:00
14. Hafta
  PERTEK BELEDİYESİ SK 10 : 0   ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ
23-02-2019
13:00
14. Hafta
  GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK 31 : 17   YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK
02-03-2019
12:00
15. Hafta
  AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK 21 : 35   GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK
09-03-2019
13:00
15. Hafta
  ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ 39 : 19   TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK
10-03-2019
12:00
16. Hafta
  PERTEK BELEDİYESİ SK 32 : 46   YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK
16-03-2019
13:00
17. Hafta
  AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK 44 : 25   PERTEK BELEDİYESİ SK
17-03-2019
15:00
17. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK 31 : 21   TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK
23-03-2019
00:00
18. Hafta
  PERTEK BELEDİYESİ SK 10 : 0   GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK
23-03-2019
00:00
18. Hafta
  TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK 0 : 10   AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK
31-05-2019
00:00
2. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK :   BAY
31-05-2019
00:00
2. Hafta
  PERTEK BELEDİYESİ SK :   BAY
31-05-2019
00:00
3. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK :   BAY
31-05-2019
00:00
4. Hafta
  GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK :   BAY
31-05-2019
00:00
4. Hafta
  TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK :   BAY
31-05-2019
00:00
5. Hafta
  AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK :   BAY
31-05-2019
00:00
6. Hafta
  PERTEK BELEDİYESİ SK :   BAY
31-05-2019
00:00
6. Hafta
  BAY :   BAY
31-05-2019
00:00
7. Hafta
  BAY :   TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK
31-05-2019
00:00
7. Hafta
  GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK :   BAY
31-05-2019
00:00
8. Hafta
  BAY :   BAY
31-05-2019
00:00
8. Hafta
  ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ :   BAY
31-05-2019
00:00
9. Hafta
  BAY :   ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ
31-05-2019
00:00
9. Hafta
  BAY :   BAY
31-05-2019
00:00
10. Hafta
  BAY :   BAY
31-05-2019
00:00
10. Hafta
  BAY :   PERTEK BELEDİYESİ SK
31-05-2019
00:00
10. Hafta
  AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK :   BAY
31-05-2019
00:00
11. Hafta
  BAY :   YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK
31-05-2019
00:00
11. Hafta
  TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK :   BAY
31-05-2019
00:00
11. Hafta
  BAY :   GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK
31-05-2019
00:00
11. Hafta
  BAY :   PERTEK BELEDİYESİ SK
31-05-2019
00:00
12. Hafta
  AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK :   BAY
31-05-2019
00:00
12. Hafta
  BAY :   YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK
31-05-2019
00:00
13. Hafta
  BAY :   PERTEK BELEDİYESİ SK
31-05-2019
00:00
13. Hafta
  BAY :   GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK
31-05-2019
00:00
13. Hafta
  ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ :   BAY
31-05-2019
00:00
14. Hafta
  TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK :   BAY
31-05-2019
00:00
14. Hafta
  BAY :   AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK
31-05-2019
00:00
16. Hafta
  BAY :   ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ
31-05-2019
00:00
16. Hafta
  BAY :   AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK
31-05-2019
00:00
16. Hafta
  TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK :   BAY
31-05-2019
00:00
16. Hafta
  BAY :   GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK
31-05-2019
00:00
17. Hafta
  GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK :   BAY
31-05-2019
00:00
17. Hafta
  BAY :   ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ
31-05-2019
00:00
18. Hafta
  ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ :   BAY
31-05-2019
00:00
18. Hafta
  BAY :   YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK
31-05-2019
10:00
10. Hafta
  AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK :   BAY
31-05-2019
12:00
4. Hafta
  PERTEK BELEDİYESİ SK :   BAY
31-05-2019
13:00
2. Hafta
  BAY :   TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK
31-05-2019
13:00
5. Hafta
  BAY :   TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK
31-05-2019
13:00
6. Hafta
  BAY :   YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK
31-05-2019
13:00
7. Hafta
  ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ :   BAY
31-05-2019
13:00
7. Hafta
  AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK :   BAY
31-05-2019
13:00
8. Hafta
  BAY :   GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK
31-05-2019
13:00
10. Hafta
  BAY :   PERTEK BELEDİYESİ SK
31-05-2019
14:00
3. Hafta
  BAY :   AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK
31-05-2019
15:00
2. Hafta
  GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK :   BAY
31-05-2019
15:00
4. Hafta
  BAY :   ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ
31-05-2019
15:00
9. Hafta
  YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK :   BAY

Gol Krallığı

Adı & Soyadı : Derya GÜNEŞ
Takımı : ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ
Mevkii : Orta Oyun Kurucu
Forma Nu. : 10
Attığı Gol : 82
Adı & Soyadı : SERAY ERBİL
Takımı : YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK
Mevkii : NULLED
Forma Nu. : 7
Attığı Gol : 81
Adı & Soyadı : GÖKÇE FIRAT
Takımı : AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK
Mevkii : NULLED
Forma Nu. : 15
Attığı Gol : 73
Adı & Soyadı : Tuana AKMAN
Takımı : ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ
Mevkii : Sol Kanat
Forma Nu. : 99
Attığı Gol : 70
Adı & Soyadı : ATİYE GÜLSEVEN
Takımı : YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK
Mevkii : NULLED
Forma Nu. : 11
Attığı Gol : 62