Kulüpler
Kulüp Başkan
1903 MARDİN SPOR KLB. abdulkadir KERİMOĞLU
1955 BATMAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ Doç. Dr. H. Murat ŞAHİN
1970 VEFA GENÇLİK VE SK METİN DÜLGERKARAOĞLANOĞLU
ADANA ATAKAN SPOR KLB
ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ Nesimi DAĞDOĞAN
ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ NESİMİ DAĞDOĞAN
ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜ NESİMİ DAĞDOĞAN
ADIYAMAN BELEDİYESPOR Aykut Dündar
AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK S. K. Mahmut Erbey
AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK Emine KILINÇ
AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK Emine KILINÇ
AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Emine KILINÇ
AMASYA 1957 SULUOVA SK Mehmet KESKİN
AMASYA 1957 SULUOVA SPOR KULÜBÜ Ahmet DÜZGÜN
AMASYA 1957 SULUOVA SPOR KULÜBÜ Mehmet KESKİN
AMASYA ATATÜRK LİSESİ SK
ANADOLU ÜNİ. GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Prof.Dr. Ali Savaş KOPARAL
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SK Ali Savaş KOPARAL
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Tahsin KILIÇ
ANKARA HENTBOL İHTİSAS SK Rüştü Şahin
ANKARA HENTBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ Rüştü Şahin
ANKARA HENTBOL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK Akın Uymaz
ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK. Akın UYMAZ
ANTALYA GAZİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ AKIN UYMAZ
ANTALYASPOR A.Ş. ALİ ŞAFAK ÖZTÜRK
ANTALYASPOR KULÜBÜ FİKRET ÖZTÜRK
ARAÇ BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TEVFİK DEMİR ÖZDEMİR
ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ TEVFİK ÖZDEMİR
ARDEŞEN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ SULTAN RAUF OĞUZ
ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ Murat ÜLKER
ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ Murat ÜLKER
AS HENTBOL EĞİTİM SK Serkan YURDAKUL
AYDIN PTT SK
AYDIN PTT SPOR KULÜBÜ TEOMAN OĞUZLU
AYDIN PTT SPOR KULÜBÜ
BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SK Selahattin Uyan
BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ Selahattin Harputlu
BANDIRMASPOR KULÜBÜ GÖKSEL KARLAHAN
BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
BAŞKENT AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
BAY
BAY
BAY
BAY
BAY
BAY
BAY
BEŞİKTAŞ AYGAZ Fikret Orman
BEŞİKTAŞ AYGAZ Ahmet Nur Çebi
BEŞİKTAŞ MOGAZ HT Fikret Orman
BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ SALİM ÖZTÜRK
BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Salim Öztürk
BEYKOZ BELEDİYESİ GSK SALİM ÖZTÜRK
BOLU BELEDİYESİ SK Sinan BARUT
BOLU BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ Engin ALEMDAR
BOLU BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ Sinan BARUT
BURSAGÜCÜ GENÇLİK SK
ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK S. KLB. Burak ÖKSÜZ
ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ Burak ÖKSÜZ
CIP TRAVEL ANTALYASPOR A.Ş. ALİ ŞAFAK ÖZTÜRK
CİZRE YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ
CİZRE YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ Ridvan kalkan
DORA SPOR KULÜBÜ
DÜZCE CUMAYERİ BELEDİYESİ S.K
EGO SPOR KULÜBÜ Akın HONDOROĞLU
EGO SPOR KULÜBÜ Akın HONDOROĞLU
ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA S.KLB. İsmail BAYRAKTAR
ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SPOR KULÜBÜ İSMAİL BAYRAKTAR
ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SPOR KULÜBÜ İSMAİL BAYRAKTAR
ESKİŞEHİR ORMAN SPOR KULÜBÜ Recep Temel
ESKİŞEHİR ŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ
GAZİEMİR ATLETİZM SPOR KULÜBÜ ADNAN ŞAMİL YAHŞİ
GENÇ UŞAK SPOR KULÜBÜ
GİRESUN GENÇLİK SK
GİRESUN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
GİRESUN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ HALİL DEMİREL
GİRESUN SPOR KULÜBÜ HAKAN KARAAHMET
GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ FIRAT DİREN
GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ FIRAT DİREN
GÖLBAŞI BELEDİYESİ SK Hayati ÇAL
GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ Cihan SOMUNCU
GÖRELE BELEDİYESİ SK CIHAN SOMUNCU
GÖRELE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ CIHAN SOMUNCU
GÖZTEPE Mehmet Sepil
GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ Mehmet SEPİL
GÖZTEPE SPORTİF A.Ş. MEHMET SEPİL
GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ
GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ RIFAT ÖZER
GÜNEYSU SPOR KULÜBÜ RIFAT ÖZER
HALAY SPOR KULÜBÜ Ramazan YILDIZ
HALAY SPOR KULÜBÜ Atakan ERGÜN
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ ZEKİYE YİĞİTBAŞI BARUTÇU
HATAY BÜYÜKŞEHİR BLD. SK MEHMET MADEN
İNEBOLU SPOR KULÜBÜ Fikri YILMAZ
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ Prof. Dr. Mehmet Hamdi KURTOĞLU
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ Prof. Dr. Mehmet Hamdi KURTOĞLU
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİRLİĞİ
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
İZMİR BÜYÜKŞEHiR BELEDİYESİ GSK Ersan Odaman
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GSK ERSAN ODAMAN
IZMIR BÜYÜKSEHIR BLD. SPOR KULÜBÜ PERVİN ŞENEL GENÇ
İZMİR DİKİLİ GÜNEŞ SPOR KULÜBÜ Bekir Argun
KARABÜK ATATÜRK ORTAOKULU GSK EROL SÜTCÜ
KARABÜK YENİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Erol SÜTCÜ
KARAMAN VETERANLAR SK mustafa TOKAY
KARŞIYAKA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ MURAT ÖZEL
KASIRGA SPOR KULÜBÜ Hasan TAN
KASTAMONU BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
KASTAMONU BELEDİYESİ GSK BÜLENT BIYIKLI
KASTAMONU BELEDİYESİ GSK
KASTAMONU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Erdinç KÖSEOĞLU
KAYSERI GHSİM SK YUSUF FİDAN
KAYSERİ HENTBOL SK
KEMALPAŞA ATA GENÇLİK SK
KONYAALTI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ Ayhan Adnan ABAY
KÖYCEĞİZ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ Salih Birinci
KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR Salih Birinci
KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR
KÖYCEĞİZ BELEDİYESPOR Salih Birinci
MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK
MALİYE PİYANGO SPOR KULÜBÜ Muammer ÇOLAK
MALTEPE SPOR KULÜBÜ Ercan KONAK
MALTEPE SPOR KULÜBÜ
MARDİN 1947 SAĞLIK S.K Mehmet ÇELİK
MARDİN 1947 SAĞLIK SK MURAT SİNANOĞLU
MARDİN BŞB. SPOR KULÜBÜ HADİ ÇOMAKTEKİN
MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK HADİ ÇOMAKTEKİN
MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ salih aydın
MERSİN GHSİM SK
MERSİN İDMANYURDU SPOR KLB.
MERSİN İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ Süleyman Altuntaş
MERSİN İDMANYURDU SPOR KULÜBÜ ABDULLAH ÖZTÜRKMEN
METROPOL SPOR KULÜBÜ
MUDANYA BELEDİYE SK TUFAN IRMAK
MUDANYA BELEDİYESİ SK TUFAN IRMAK
MUDANYA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ TUFAN IRMAK
MURATPAŞA BELEDİYESİ SK MURAT ŞİMŞEK
MURATPAŞA BELEDİYESİ SK MURAT ŞİMŞEK
MURATPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ Murat ŞİMŞEK
MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ Mustafa Gürcan SERDAROĞLU
MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
MYK HENTBOL SPOR KULÜBÜ Mustafa Gürcan SERDAROĞLU
NAZİLLİ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ Özgen Türker
NEF BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ S.K H. Yusuf Yıldırım
NİLÜFER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
NİLÜFER BELEDİYESPOR
NİLÜFER BELEDİYESPOR KULÜBÜ Muhammet Aydın
OĞUZELİ HALK EĞİTİM MERKEZİ SK
OĞUZELİ HALK EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ İRFAN ERTÜRK
ONOTOMASYON DEFNE SPOR KULÜBÜ Erdem Göktürk
ORDU ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ SK
ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK Ercan Akman
ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK ERCAN AKMAN
ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ
OSMANGAZİ BELEDİYESPOR MUSTAFA DUNDAR
PAZARSPOR MUSTAFA TAŞKIN
POLATLI BELEDİYESPOR
POLATLI BELEDIYESPOR KULÜBÜ İSA ŞENGÜL
POLATLI BELEDIYESPOR KULÜBÜ İsa ŞENGÜL
RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Cafer KÜÇÜKMUSTAFA
RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Cafer KÜÇÜKMUSTAFA
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SK EKREM YÜCE
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BLD. SK Orhan BAYRAKTAR
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BLD. SK
SALİHLİ BELEDİYESİ SK MUSTAFA YILDIRIM
SAMSUN GENÇLIK SK Kadir ATICI
SARAYKÖY SPOR KULÜBÜ İSMAİL TEKGÜL
SEBEN SPOR KULÜBÜ Canip DEMİRER
SEBEN SPOR KULÜBÜ Canip DEMİREL
SEBEN SPOR KULÜBÜ
SEFERIHISAR ÇÖZÜM OKULLARI SK
SEFERİHİSAR ÇÖZÜM OKULLARI SK
SELKA ESKİŞEHİR HENTBOL SPOR KLB. Mert Kaya
SEYHAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ Selçuk ÖZKÖK
SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ Kadir Özdemir
SEYHAN BELEDİYESPOR KULÜBÜ Selçuk ÖZKÖK
SİİRT KURTALAN EKSPRES SK.
SİNOP GENÇLERBİRLİĞİ SK Rasim Ruhi GÖKMENOĞLU
SİNOP KALEŞEHİR GSK
ŞIRNAK GHİM SPOR KULÜBÜ Selami SARITOPRAK
SIVAS BELEDIYE SPOR KULÜBÜ HASAN KARAMAN
SİVAS BELEDİYE SPOR KULÜBÜ HAKAN GENÇ
SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ HARUN BUDAKLI
SİVAS DEMİR SPOR KULÜBÜ KEMAL UZMAN
SPOR TOTO SPOR KULÜBÜ BÜNYAMİN BOZGEYİK
SPOR TOTO SPOR KULÜBÜ BÜNYAMİN BOZGEYİK
TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ MÜLAHİM KURU
TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ CELAL YURDAKUL
TOKAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ CELAL YURDAKUL
TOKAT GENÇLIK SPOR KULÜBÜ CELAL YURDAKUL
TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ AHMET KAYNAK
TRABZON GENÇLİK HİZMETLERİ VE SK
TRABZON GENÇLİK HİZMETLERİ VE SK Ahmet KAYNAK
TUNCELİ PERTEK BELEDİYESİ SK Fatih NALBANT
TURHAL MEHMET AKİF İ.Ö.O SK İSMAİL ÇALTEPE
ÜLKÜ SPOR KULÜBÜ Doç.Dr.Aydın ŞENTÜRK
ÜMİTKÖY ANADOLU İHL BAŞKENT AKADEMİ S.K Süleyman ALTUNTAŞ
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK Mecit ÇETİNKAYA
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SK Muammer Saka
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ Muammer Saka
VAN EREK BEŞ YILDIZ SK Tezcan Tokcan
VAN EREK BEŞ YILDIZ SK TEZCAN TOKCAN
VAN EREK BEŞ YILDIZ SPOR KULÜBÜ Ayhan YAZLIK
VAN HENTBOL SK NEDİM ŞAHİN
VAN HENTBOL SK NEDİM ŞAHİN
VOLHENTSPOR KULÜBÜ MEHMET ÇALIK
yakuptaş
YALIKAVAK BELEDİYESPOR Mehmet ESEN
YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ Mehmet ESEN
YALIKAVAK SPOR KULÜBÜ Mehmet ESEN
YENİ MAMAK GENÇLİK SK Av.ERCAN KINACI
YENİ MAMAK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ Ercan KINACI
YENİMAHALLE BELEDIYESI SK KIVANÇ HÜRDOĞAN
YENİMAHALLE BELEDIYESİ SK MUSTAFA ZEKİ
YENİMAHALLE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ Mustafa ZEKİ
YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK Musa saydam
YOZGAT AİLE VE SOS. POL. GSK Musa SAYDAM
YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GENÇLİK SPOR KULÜBÜ MUSA SAYDAM
YOZGAT BOZOK SPOR KULÜBÜ CENKER DOĞAN
ZEYTİNBURNU IRMAK SK sabri altıok
ZEYTİNBURNU IRMAK SPOR KULÜBÜ Sabri Altıok