GSB IHF EHF
  

Plaj Hentbolu Hakem ve Gözlemci Semineri 30 Haziran-1 Temmuz'da yapılacak

08.06.2022 15:39

Plaj hentbolunda hakem ve gözlemci olarak görev almak isteyenlere yönelik gerçekleştirilecek olan Plaj Hentbolu Hakem ve Gözlemci Semineri, 30 Haziran ve 1 Temmuz tarihlerinde Alanya’da yapılacak.

Uluslararası Gözlemci ve IHF Plaj Hentbolu Çalışma Grubu üyesi Burak Tezcan ve Uluslararası Plaj Hentbolu Gözlemcisi Ayberk Dilmen tarafından verilecektir. Katılımcılardan kursta başarı gösteren adaylar, 1 – 5 Temmuz tarihlerinde Alanya’da düzenlenecek Alanya Plaj Hentbolu Turnuvası’nda görev alacaklar.

Seminere katılacakların T.C. vatandaşı olması, 6 aydan fazla sportif ceza veya yüz kızartıcı suçlardan ceza almamış olması, hakem adaylarının 17-32 yaş aralığında olması, gözlemci adaylarının ise 45 yaşından büyük olmaması gerekmektedir. Aday hakem ve gözlemcilerin konaklamaları KYK yurtlarında yapılacaktır.

Hakem ve gözlemci seminerine katılacak olan adayların 29 Haziran akşamı Alanya’da olmaları ve katılım için 24 Haziran 2022 Cuma günü mesai bitimine kadar [email protected] adresine e-posta yoluyla başvurmaları gerekiyor. Kursa sadece 10 çift hakem ve 10 gözlemci davet edilecektir.