GSB IHF EHF
  

İlk finalist Spor Toto oldu

28.05.2022 17:09

Sakarya'da düzenlenen 2021-2022 Hentbol Sezonu HDI Sigorta Erkekler Türkiye Kupası Dörtlü Final'in ilk yarı final maçında Beşiktaş'ı ikinci uzatma devresinde 39-37 yenen Spor Toto Spor Kulübü ilk finalist oldu.

Serdivan Spor Salonu'nda oynanan maçın ilk devresi 14-11 Beşiktaş'ın üstünlüğü ile tamamlanırken maçın normal süresi 27-27 eşitlikle tamamlandı. İlk uzatma devresi de 32-32 eşitlikle tamamlanan karşılaşmada oynanan ikinci uzatma devresi sonunda Spor Toto karşılaşmayı 39-37'lik skorla kazandı.

Bugün oynanacak Beykoz Belediyesi ile Eskişehir Ormansporarasında oynanacak karşılaşma sonrası diğer finalist belli olacak.

HDI Sigorta Erkekler Türkiye Kupası Dörtlü Finali'nin ikinci gününde ise ilk olarak yarı final mağlup takımları arasında oynanacak üçüncülük maçı saat 16.00'da başlayacak. Türkiye Kupası'nın sahibinin belirleneceği final maçı ise 20.30'da başlayacak. Final maçı ve sonrasında düzenlenecek kupa töreni TRT Spor Yıldız kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Sporseverler için Emre Kaya konseri ve taraftarlara sürpriz hediyeler

HDI Sigorta Erkekler Türkiye Kupası final maçı öncesi Emre Kaya, Serdivan Spor Salonu’nda bir konser verecek.

Etkinlik süresince HDI Sigorta Fotoğraf Panosu ile çekilen fotoğrafları #HentbolunHDISigortasıVar etiketiyle paylaşan ve maçların devre aralarında düzenlenecek “Gol” yarışmasında başarı gösteren hentbol severlere de sürpriz hediyeler verilecek.