TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU

İl Temsilcilerimizin Dikkatine

11.03.2015 00:00
10 kere okundu.

GENÇ HAKEM ÇALIŞMASI DUYURUSU
Hakem Eğitim Çalışmalarımızın temelini oluşturan ‘’Genç Hakem Eğitim Çalışması’’ yapılacaktır.

4.GENÇ HAKEM EĞİTİM ÇALIŞMASI 1.AŞAMA 
Bu yıl dördüncüsü yapılacak olan Genç Hakem Eğitim Çalışmasının Birinci Aşama programı  21 veya 22 Mart-2015 de tek gün olarak Ankara'da yapılması planlanmaktadır. 

Eğitim Çalışmasında İllerde Hentbol Hakemliğini seven hakemlikte kariyer hedefi olan genç hakemlerimiz yer alacaktır. İlinizde Hentbol Hakemliğine yakışır fizikte olan ve hakemlik yeteneği olduğunu düşündüğünüz 18-24 yaş aralığındaki İl hakemi çiftlerinden bir veya iki çifti(önceliğinizi belirterek) federasyonumuz faksına 16 Mart 2015 akşamına kadar bildiriniz. Federasyon İl Temsilcileri tarafından isimleri bildirilecek çiftlerin 16 Mart 2015 akşamına kadar THF web sayfamızda MHK kısmında yer alan formlar bölümünden Hakem Bilgi Formunu resimli olarak doldurup formda belirtilen mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

İsmi Türkiye Hentbol Federasyonu faksına bildirilen ve Hakem Bilgi Formu mail yoluyla gönderilen hakem çiftleri Merkez Hakem Kurulu tarafından değerlendirdikten sonra seminer davet listesi oluşturulacak ve THF web sayfasında seminer davet listesi, tarih ve diğer konular ilan edilecektir.