GSB IHF EHF
  

HDI Sigorta Erkekler Türkiye Kupası'nda şampiyon Beykoz Belediyesi oldu

29.05.2022 12:39

Sakarya'da düzenlenen 2021-2022 Hentbol Sezonu HDI Sigorta Erkekler Türkiye Kupası final maçında Spor Toto'yu 29-26'lık skorla yenen Beykoz Belediyesi şampiyon oldu.

Serdivan Spor Salonu'nda oynanan ve TRT Spor Yıldız kanalından canlı olarak yayınlan maçın ilk devresi 13-13 eşitlikle sonuçlanırken, maçın ikinci devresini 29-26 önde bitiren Beykoz Belediyesi, şampiyonluk kupasını kazandı.

Karşılaşmanın ardında düzenlenen törende HDI Sigorta Erkekler Türkiye Kupası şampiyonu Beykoz Belediyesi'ne kupa ve madalyaları Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Uğur Kılıç, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın tarafından takdim edildi.

HDI Sigorta Erkekler Türkiye Kupası ikincisi olan Spor Toto Spor Kulübü oyuncularına da şilt ve madalyalarını THF Başkanvekili Kamil Cent ile Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç takdim etti.
Maçın En Değerli oyuncusu seçilen Beykoz Belediyesi oyuncusu Ömür Pehlivan’a da HDI Sigorta tarafından hediye çeki verildi.

HDI Sigorta Erkekler Türkiye Kupası'nda Beşiktaş üçüncü oldu

Sakarya'da düzenlenen 2021-2022 Hentbol Sezonu HDI Sigorta Erkekler Türkiye Kupası Dörtlü Finali'nde oynanan maçta Eskişehir Ormanspor'u 36-28'lik skorla yenen Beşiktaş kupa üçüncüsü oldu.
Serdivan Spor Salonu'nda oynanan maçın ilk devresi 16-15 Eskişehir Ormanspor'un üstünlüğü ile kapanırken, Beşiktaş maçı 36-28 kazandı.

Final öncesi Emre Kaya konser verdi

HDI Sigorta Erkekler Türkiye Kupası final maçı öncesi Emre Kaya, Serdivan Spor Salonu’nda bir konser verdi. Etkinlik süresince HDI Sigorta Fotoğraf Panosu ile çekilen fotoğrafları #HentbolunHDISigortasıVar etiketiyle paylaşan ve maçların devre aralarında düzenlenen “Gol” yarışmasında başarı gösteren hentbol severlere de sürpriz hediyeler verildi.