GSB IHF EHF
  

Erkekler 1. Ligi'nde şampiyon Mihallıççık Spor Kulübü oldu

24.04.2022 21:28

2021-2022 Hentbol Sezonu Erkekler 1. Ligi Final Grubu maçları sonunda Süper Lig'e yükselen üç takım belli oldu. Tokat Ali Yücel Spor Salonu'nda oynanan Final Grubu maçlarını lider bitiren ve Erkekler 1. Lig şampiyonu olan Eskişehir Mihallıççık SK, ikinci sırada tamamlayan Ümraniye Belediye ve üçüncü sırada tamamlayan Karabük Yenişehir GSK takımları önümüzdeki sezon Erkekler Süper Ligi'nde mücadele edecek.

Final Grubu'nda oynanan Ümraniye Belediye-Mihallıççık SK maçının ardından düzenlenen törenle şampiyonu olan Eskişehir Mihallıççık ve Süper Lig'e yükselen takımlara madalya ve kupaları verildi.

Karabük Yenişehir GSK takımına madalyalarını Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürü Haşim Eger, Ümraniye Belediye'ye MHK Başkanı Hakan Küçükyılmaz, Erkekler 1. Lig şampiyonu Eskişehir Mihallıççık Spor Kulübü'ne ise madalya ve kupalarını Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Uğur Kılıç takdim etti.

Erkekler 1. Ligi Kupa Töreni - THF TV yayını



Ümraniye Belediye-Mihallıççık S.K. maçı - THF TV yayını


TARİH SAAT 1. TAKIM SKOR 2. TAKIM HAFTA
21 Nisan 2022 Perşembe 11:00 SEYHAN BELEDİYESPOR 23-27
ZEYTİNBURNU IRMAK SK 1.MAÇ
21 Nisan 2022 Perşembe 13.00 1955 BATMAN BLD. 37-39
KARABÜK YENİŞEHİR GSK 1.MAÇ
21 Nisan 2022 Perşembe 15.00 ORDU GENÇLERBİRLİĞİ 29-32
ÜMRANİYE BLD 1.MAÇ
21 Nisan 2022 Perşembe 17.00 MİHALIÇÇIK SK 36-29
BAHÇELİEVLER BLD SK 1.MAÇ
22 Nisan 2022 Cuma 11.00 ÜMRANİYE BLD 36-30
1955 BATMAN BLD. 2.MAÇ
22 Nisan 2022 Cuma 13.00 KARABÜK YENİŞEHİR GSK 34-33
ORDU GENÇLERBİRLİĞİ 2.MAÇ
22 Nisan 2022 Cuma 15.00 ZEYTİNBURNU IRMAK SK 23-30
MİHALIÇÇIK SK 2.MAÇ
22 Nisan 2022 Cuma 17.00 BAHÇELİEVLER BLD SK 26-26
SEYHAN BELEDİYESPOR 2.MAÇ
23 Nisan 2022 Cumartesi 11.00 ORDU GENÇLERBİRLİĞİ 28-36
ZEYTİNBURNU IRMAK SK 3.MAÇ
23 Nisan 2022 Cumartesi 13.00 MİHALIÇÇIK SK 45-22
KARABÜK YENİŞEHİR GSK 3.MAÇ
23 Nisan 2022 Cumartesi 15.00 SEYHAN BELEDİYESPOR 26-29
ÜMRANİYE BLD 3.MAÇ
23 Nisan 2022 Cumartesi 17.00 1955 BATMAN BLD. 30-41 BAHÇELİEVLER BLD SK 3.MAÇ
24 Nisan 2022 Pazar 11.00 BAHÇELİEVLER BLD SK 34-25 ORDU GENÇLERBİRLİĞİ 4.MAÇ
24 Nisan 2022 Pazar 12:45 ZEYTİNBURNU IRMAK SK 38-29 1955 BATMAN BLD. 4.MAÇ
24 Nisan 2022 Pazar 14:30 KARABÜK YENİŞEHİR GSK 30-25 SEYHAN BELEDİYESPOR 4.MAÇ
24 Nisan 2022 Pazar 16:15 ÜMRANİYE BLD 24-39 MİHALIÇÇIK SK 4.MAÇ