GSB IHF EHF
  

Ankara İl Hentbol Ödül Töreni yapıldı

15.06.2022 15:28

2021-2022 sezonunda Ankara’da derece yapan hentbol alt yapı takımlarına kupa ve madalyaları düzenlenen törenle takdim edildi.

2021-2022 sezonu Ankara ile hentbol alt yapı faaliyetleri kupa töreni THF Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Genç, Yıldız ve Küçükler kategorilerinde derece yapan takımlar için yapılan törene Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, THF Başkanı Uğur Kılıç, THF Başkan Vekili Kenan Gökmen, THF Ankara Hentbol İl Temsilcisi Seddi Çelik, takım yetkilileri ve veliler katıldı.

Kupa töreni öncesi konuşan Ankara Gençlik Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, Hentbol topunun sihirli olduğunu ve bir kez dokunan kişinin bir daha bırakamadığını söyledi. Çelik, hentbola gönül vermiş sporculara, antrenörlere ve velilere teşekkür ederek dereceye giren takımları tebrik etti. Çelik ayrıca Yenimahalle Macunköy’de yapımı tamamlanan spor salonunun hentbol ve voleybol için hizmet edeceğinin müjdesini verdi.

THF Başkanı Uğur Kılıç da yaptığı konuşmada, sporculara çok çalışıp hentbolu daha iyi yerlere getirmelerini söylerken, velilere verdikleri emekler için teşekkür etti.

Konuşmaların ardından dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları takdim edildi. Tören toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.