TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU

6.Genç Hakem Çalışması 1. Aşama

21.03.2017 00:00
12 kere okundu.

6.Genç Hakem Çalışması 1. Aşama  25 Mart 2017 günü (Cumartesi) Ankara'da yapılacaktır.

Eğitim çalışmasına katılacak,  listede ismi yazan hakem çiftleri 25 Mart 2017 (Cumartesi) saat 08.30 da Ankara THF Spor Salonunda hakem kıyafetleri ile hazır bulunacaktır.  

Davetli Hakem çiftleri ekteki Hakem Bilgi Formunu doldurarak [email protected] adresine 23/03/2017 tarihine kadar mail olarak göndermeleri gerekmektedir.

ADRES: Yıldızevler mahallesi Hollanda caddesi No:47 Çankaya - ANKARA

PROGRAM

07.30-08.30 Kahvaltı

08.30-11.30 Açılış - Teorik ve Görsel Çalışma

11.30-15.00 Kursiyerler tarafından müsabaka yönetimi Alt Yapı Takımları Müsabakaları

12.00 -13.00 Öğlen Yemeği

15.00-18.00 Teorik ve Görsel Çalışma-Sınav-Kapanış

18.00             Akşam Yemeği

 

 HAKEM BİLGİ FORMU İÇİN TIKLAYINIZ...

 

DAVETLİ LİSTESİ

1

BAYRAM ÖNEN-AZİZ ARAS

ADANA

2

CEMİL KAÇIRA-KÜRŞAT KOÇİ

ADANA

3

AHMET SEDAT POLATTAŞ-VEYSEL ULU

ADIYAMAN

4

U.RAMAZAN KARAKUŞ-BATUHAN AYTEKİN

AKSARAY

5

RAMAZAN DARILMAZ-YASİN KARAGÖZ

AKSARAY

6

SEDA VARDAR – SILA ÖZGÜ KARATUT

AYDIN

7

REZAN ÇAĞIL-BARIŞ İMRET

BATMAN

8

SÜLEYMAN CİDAN-ÖMER ATACA

BATMAN

9

EMİRCAN GÜLER-MELİK GÜNEŞ

BİTLİS

10

HAKAN BEGEÇ-OSMAN KARADAŞ

BURDUR

11

SERHAT GÜLÜM-HAKAN SUCİ

ERZURUM

12

EMRULLAH ÇINAR-MAHMUT POLAT

ERZURUM

13

CEMRE NİLAY LOFÇA-BİHTER İREM OYMAK

ESKİŞEHİR

14

ERENCAN DÜLGER-GÜRKAN RALLAS

ESKİŞEHİR

15

MİKAİL ŞAHİN-ALİ KAYA

GAZİANTEP

16

EMRAH CİNGÖZ-HAMZA METİN

ISPARTA

17

OĞUZHAN TARAKÇI-ONUR AKSAKAL

İSTANBUL

18

ALPER KOCA-EREN GÜNDOĞAN

KAHRAMANMARAŞ

19

YASEMİN AKYOL-MERVE TAŞEZEN

KAHRAMANMARAŞ

20

FURKAN ÜSTÜN-AYKUT PİROĞLU

KARABÜK

21

FAİK EMRE ÜNAL-ENES ER

KARABÜK

22

GÜLLÜ KARAKUŞ - HANİFE BORA

KAYSERİ

23

MEHMET SAFA EKİCİOĞLU-BURAK KÖKSAL

KIRŞEHİR

22

BURAKCAN ERTÜRK-ARDA AYMAN

KOCAELİ

23

CİHAD DAVUT-REMZİ TÜRKMAN

MALATYA

24

TOLGA ARPACI-GÜRKAN GÖZÜBÜYÜK

MALATYA

25

GÖKTUĞ ULUDAĞ-SAMET ÖZKAN

MANİSA

26

ADEM YILMAZ UZ-REFİK UMUT AYDIN

MERSİN

27

KEVSER DEMİR-SEVAL ERMAN

MERSİN

28

NAZLICAN AKTAŞ-ELACAN AKTAŞ

MERSİN

29

SERVER ERCAN-MEHMET BULUT

MUĞLA

30

MELDA BULUCU-REYHAN KAYA

MUĞLA

31

ÜMMET GÜNEY-ERDOĞAN SERTAN AKMAN

ORDU

32

BİROL YILMAZ-ABDULLAH ÖZPOLAT (İL)

RİZE

33

BİLAL PEHLİVAN-HÜRŞÜT EMRE TURAN (A)

RİZE

34

VEYSİ AYBEK-KASIM İBEK

SİİRT

35

ALİ OSMAN TOPRAK-KADİR ÖZDEMİR

SİİRT

36

MEHMET SOLGUN-DİYAR KAYA

SİİRT

37

MUHAMMED ATEŞ-GÖKAY TEMİZ

SİVAS

38

CANER İKİNCİ-ÇAĞRI TAŞ

TRABZON

39

FERDA GÖKTAŞOĞLU-BARAN ASLAN

VAN

40

KADİR NURİ GÜVEN-ALPERCAN GÜDÜL

ZONGULDAK

41

YAZGÜL ÖZBEKTÜRK-AYŞENUR BEYAZYÜZ

ZONGULDAK