TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU

Telefon : 0312 439 84 84     Faks : 0312 439 85 85     E-posta : bilgi@thf.org.tr

Müsabaka Raporu

www.thf.org.tr
MÜSABAKA ÇEŞİDİ

KLASMAN-GRUP

ERKEK
KADIN
LİG : Kadınlar 1. Lig
MÜSABAKA NO

A TAKIMI

MALTEPE SPOR KULÜBÜ

B TAKIMI

ADASOKAĞI SK

SONUÇ
A
19
B
34
1. DEVRE
PERİYOT
A
9
B
16
2. PERİYOT
MAÇ SKOR
A
19
B
34
3.
PERİYOT
A
B
1.
UZATMA
A
B
2.
UZATMA
A
B
7
METRE
A
 
B
 
ŞEHİR
SPOR SALONU
TARİH
SAAT
İstanbul
MALTEPE SS
17-10-2020
13:00:00
TAKIM
MOLA
1. Mola
11.25
2. Mola
52.34
3. Mola
7 M. Sayısı
3
7 M. Gölü
0

Takım Sorumlusu İmza

A | Oyuncunun ve İdarecilerin Adı Soyadı
LİSANS NO
FORMA NO
A TAKIMI
G
S
2'
2'
2'
D
M
34-21-006810
1
  DİLARA ERSİN
0
34-21-007173
4
  HAVİN BOZKURT
0
34-21-005976
5
  BİRSU FIRINCI
2
5
34-21-005821
6
  ZEYNEP MANTAROĞLU
0
34-21-5601
7
  EBRAR COŞKUN
1
34-21-005857
8
  NİLSU ÇALIŞKAN
6
34-021-005594
9
  KÜBRA SARIKAYA
3
34-21-007174
10
  BÜŞRANUR KOÇAK
0
34-21-005857
11
  BEYZA KOÇAK
0
39
34-021-005820
17
  CANSU POLAT
5
34-021-006811
19
  SÜMEYRA YILDIRIM
0
34-21-005977
20
  NURHAN ÇETİN
2
30
34-21-7589
18
  MELEK KURT
0
 
0
 
0
 
0
A | ANTRENÖR ( A )
  İLDAR TEKDAL
19
B | ANTRENÖR ( B )
 
C | ANTRENÖR ( C )
 
D | KONDİSYONER
 

TOPLAM

E | DOKTOR/MASÖR/FİZYOTERAPİST
  //
SEYİRCİ SAYISI
SALON KAPASİTESİ
RAPOR
EVET
HAYIR

AÇIKLAMALAR

A
TC
Forma No.
Süre
TAKIM
MOLA
1. Mola
2. Mola
3. Mola
7 M. Sayısı
3
7 M. Gölü
3

Takım Sorumlusu İmza

B | Oyuncunun ve İdarecilerin Adı Soyadı
LİSANS NO
FORMA NO
B TAKIMI
G
S
2'
2'
2'
D
M
01-21-005150
7
  DUYGU KIYGA
0
01-21-005147
8
  SILA KIYGA
1
01-21-005148
9
  MELEK TİRENG
1
10.53
47.32
01-21-005678
10
  DERYA CİN
8
8
57.46
01-21-006129
17
  ŞERİFE TUNÇ
15
31.10
01-21-005153
23
  BUKET SEVEN
4
01-21-005146
40
  BUKET HAKLIGÖR
0
01-21-005134
77
  GÖZDE SEVEN
3
53.05
01-21-005137
80
  EMİNE AKYÜZ
2
01-21-005142
99
  TUANA AKMAN
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
A | ANTRENÖR ( A )
 
34
B | ANTRENÖR ( B )
 
C | ANTRENÖR ( C )
 
D | KONDİSYONER
 

TOPLAM

E | DOKTOR/MASÖR/FİZYOTERAPİST
  //
B
FEDERASYON TEMSİLCİSİ
İLİ
SAHA HAKEMİ
İLİ
HASAN TİRYAKİ
İSTANBUL
SAHA HAKEMİ
İLİ
BURAK KARA
İSTANUBUL
MASA HAKEMİ
İLİ
MASA HAKEMİ
İLİ
GÖZLEMCİ
İLİ
SEFER ŞAHİN
ZONGULDAK