TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU

Telefon : 0312 439 84 84     Faks : 0312 439 85 85     E-posta : bilgi@thf.org.tr

Müsabaka Raporu

www.thf.org.tr
MÜSABAKA ÇEŞİDİ

KLASMAN-GRUP

ERKEK
KADIN
LİG : Kadınlar 1. Lig
MÜSABAKA NO

A TAKIMI

OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK

B TAKIMI

ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

SONUÇ
A
20
B
31
1. DEVRE
PERİYOT
A
7
B
15
2. PERİYOT
MAÇ SKOR
A
20
B
31
3.
PERİYOT
A
B
1.
UZATMA
A
B
2.
UZATMA
A
B
7
METRE
A
 
B
 
ŞEHİR
SPOR SALONU
TARİH
SAAT
Gaziantep
GAZİANTEP GAZİKENT SPOR SALONU
10-10-2020
13:00:00
TAKIM
MOLA
1. Mola
17.00
2. Mola
55.00
3. Mola
58.00
7 M. Sayısı
6
7 M. Gölü
5

Takım Sorumlusu İmza

A | Oyuncunun ve İdarecilerin Adı Soyadı
LİSANS NO
FORMA NO
A TAKIMI
G
S
2'
2'
2'
D
M
53
  TÜLAY KİBAROĞLU
4
6
3
  EZGİ DOĞAN
0
18
30
5
  PINAR MERCAN
0
6
  ZİŞAN KUŞ
0
7
  ELİF NİSA ERDOĞAN
2
9
  KIYMET ÇOŞKUN
1
10
  ŞÜKRAN GÜÇÜK
0
27
  SERAY ERBİL
4
25.06
13
  GÜNEŞ ÖZDEMİR
0
2
43.18
14
  İLKNUR AYDAŞ
9
54.15
27
  AYBÜKE MERVE AYDOĞAN
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
A | ANTRENÖR ( A )
 
20
B | ANTRENÖR ( B )
 
C | ANTRENÖR ( C )
 
D | KONDİSYONER
 

TOPLAM

E | DOKTOR/MASÖR/FİZYOTERAPİST
  //
SEYİRCİ SAYISI
SALON KAPASİTESİ
RAPOR
EVET
HAYIR

AÇIKLAMALAR

A
TC
Forma No.
Süre
TAKIM
MOLA
1. Mola
25.40
2. Mola
40.00
3. Mola
7 M. Sayısı
3
7 M. Gölü
3

Takım Sorumlusu İmza

B | Oyuncunun ve İdarecilerin Adı Soyadı
LİSANS NO
FORMA NO
B TAKIMI
G
S
2'
2'
2'
D
M
37-21-004121
2
  ÖZGECAN UÇAR
7
24
44
37-21-004509
3
  ELİF KÜÇÜKCANKURTARAN
0
37-21-004727
10
  GİZEM AYDIN
0
37-21-003957
11
  BUSE NUR ALİBAŞ
1
37-21-000947
12
  İREM MAHMUTOĞLU
0
37-21-004851
18
  Burçak DANACI
2
6
20.11
37-21-004062
22
  NURİYE AYKAN
0
37-21-004063
23
  SERAP YİĞİT
8
37-21-004726
27
  SELDA DEMİR
0
37-21-004186
35
  Buğu SÖNMEZ
0
37-21-004852
37
  Tuana UÇARLI
4
37-21-000943
47
  CANSU ERDOĞDU
4
37-21-003899
67
  ZEYNEPNUR ULUKOZ
5
7
37-21-004122
87
  CEYHAN COŞKUNSU
0
 
0
 
0
A | ANTRENÖR ( A )
 
31
B | ANTRENÖR ( B )
 
C | ANTRENÖR ( C )
 
D | KONDİSYONER
 

TOPLAM

E | DOKTOR/MASÖR/FİZYOTERAPİST
  //
B
FEDERASYON TEMSİLCİSİ
İLİ
SAHA HAKEMİ
İLİ
GALİP UZUN
HATAY
SAHA HAKEMİ
İLİ
ABDURRAHMAN SEFA DOĞAN
Adana
MASA HAKEMİ
İLİ
MASA HAKEMİ
İLİ
GÖZLEMCİ
İLİ
EROL GÜLÜMSEK
ADANA